Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Srovnání cen Filtrační patrony Maxtra 3 Pack

Kuchyňské náčiní

Filtrační patrony Maxtra 3 Pack

Hodnocení: 1x
  • 4

Náhradní filtrační patrony pro všechny konvice Brita Maxtra. Ve srovnání s filtračními patronami BRITA Classic dosahují patrony BRITA Maxtra díky unikátní Maxtra 4-stupňové filtraci o 20% vyšší účinosti snižování obsahu vodního kamene, odstraňují i nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.555
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Filtrační patrony Maxtra 3 Pack

Kategorie Kuchyňské náčiní
Výrobce BRITA
Nejnižší cena 532 Kč

Filtrační patrony BRITA Maxtra 3 Pack Filtrační patrony Maxtra 3 pack pro vodní filtry Brita. Ve srovnání s filtračními patronami BRITA Classic dosahují patrony BRITA Maxtra díky unikátní Maxtra 4-stupňové filtraci o 20% vyšší účinosti snižování obsahu vodního kamene*; odstraňují i nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody. Navíc redukují možný obsah hliníku, těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Výsledkem je průzračně čistá voda ideální pro přípravu » ... a dál?

Produkt Filtrační patrony Maxtra 3 Pack

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Filtrační patrony Maxtra 3 Pack - parametry

Název produktu: Filtrační patrony Maxtra 3 Pack
Výrobce: BRITA
Minimální cena: 532 Kč
Maximální cena: 792 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náhradní filtrační patrony pro všechny konvice Brita Maxtra. Ve srovnání s filtračními patronami BRITA Classic dosahují patrony BRITA Maxtra díky unikátní Maxtra 4-stupňové filtraci o 20% vyšší účinosti snižování obsahu vodního kamene, odstraňují i nežádoucí látky jako chlor, které ovlivňují chuťové a pachové vlastnosti vody. Navíc redukují možný obsah, těžkých kovů (měď, kadmium), pesticidů a organických nečistot. Výsledkem je průzračně čistá voda ideální pro přípravu nápojů i použití při vaření. Používáním této vody významně omezíte usazování vodního kamene v domácích elektrospotřebičích. Proč použít právě filtry Maxtra? Ještě čistější a skvělejší chuť vody filtrované pomocí technologie BRITA. Ideální pro přípravu zdravé stravy. Bohaté aroma a lepší chuť čaje a kávy. Výměná filtrační patrony jednou za měsíc je předpokladem optimálního výkonu. Úspora a pohodlí. Jak pracuje filtr Maxtra? Filtrační patrona Maxtra obsahuje iontoměnič (pryskyřici) a aktivní uhlí. Filtrace samotná se pak skládá ze

čtyř kroků. Intenzivní předfiltrace - v oda protéká jemným síťovým filtrem Filtrace na iontoměničích - p ryskyřice redukuje vodní kámen (uhličitanovou tvrdost vody), hliník a některé těžké kovy (jako např. měď) Filtrace na aktivním uhlí - a ktivní uhlí radikálně redukuje látky, které mají negativní vliv na chuť a zápach vody, jako je chlór, organické nečistoty a některé pesticidy. Intenzivní poslední stupeň filtrace - speciální jemný filtr zadržuje směs částic. Co je odfiltrováváno? Aktivní uhlí absorbuje chlór, pesticidy a organické nečistoty, zlepšuje chuť a odstraňuje nežádoucí pachy a zabarvení. Obsahuje také inhibitor, který zamezuje tvorbě a šíření bakterií. Iontoměnič (pryskyřice) redukuje vodní kámen a dále pak snižuje množství těžkých kovů, jako je hliník, měď a olovo. Jak dlouho trvá filtrace? Filtrovací proces se čtyřmi úrovněmi filtrace trvá průměrně pouhou jednu minutu. Jak často měnit filtrační patronu Maxtra? Kvalita vody je rozdílná kraj od kraje a mnohdy i den ode dne na stejném místě. Tento

  • střídající se efekt má pochopitelně vliv i na životnost filtrační patrony. Aby jste si mohli být jisti správnou filtrací, měňte filtrační patronu každé čtyři týdny. BRITA filtrovací konvice mají elektronický indikátor “Memo” nebo mechanický indikátor “Calendar” a vždy Vás upozorní na nutnost výměny patrony. Balení obsahuje 3 ks. Filterpatronen MAXTRA 3 pack (BRITA-208785) (BRITA-208785).
  • Delicious, pure and clear BRITA ® filtered water
  • MAXTRA Technology with natural MicroporeFilter and powerful ProtectFilter:
  • Reduces chlorine and lime for a delicious, natural taste
  • Permanently absorbs metals like lead, copper and aluminum for your wellbeing
  • Unique flow control ensures the perfect filtration time for best results
  • 3-Pack ( BRITA-208785 )

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.