FIELDMANN FZI 4020-Bi
FIELDMANN FZI 4020-Bi

TOP 3
FIELDMANN FZI 4020-Bi

od 6 943 Kč
Vlastnosti produktu Nemůžete-li využít běžné elektrické napájení pro provoz běžného nářadí, osvětlení nebo menších elektrospotřebičů ze sítě, přijde vhod tento benzínový generátor s výkonem až 2000 W. Nízká spotřeba a objem nádrže 4,5 l umožňuje provoz  až 6 hodin. Díky invertorové technoligii generátor dodává stabilní napětí a je možné k němu připojit i citlivou elektroniku je PC nebo televizor. Generátor je vhodný především pro rekreační účely…
vmSHOP
Doprava zdarma Skladem
9 999 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: FIELDMANN FZI 4020-Bi
Výrobce: Fieldmann
Minimální cena: 6 943 Kč
Maximální cena: 10 990 Kč
Ušetříte až: 4 047 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vlastnosti produktu

Nemůžete-li využít běžné elektrické napájení pro provoz běžného nářadí, osvětlení nebo menších elektrospotřebičů ze sítě, přijde vhod tento benzínový generátor s výkonem až 2000 W.

Nízká spotřeba a objem nádrže 4,5 l umožňuje provoz  až 6 hodin.

Díky invertorové technoligii generátor dodává stabilní napětí a je možné k němu připojit i citlivou elektroniku je PC nebo televizor.

Generátor je vhodný především pro rekreační účely, často je využíván chataři, chalupáři, táborníky nebo majiteli karavanů a lodí.

  • Motor OHW, 80cm3
  • Maximální výkon 2000 W
  • Stálý výkon 1600 W
  • Invertorová technologie regulace el.výstupu
  • Výstupy: 1x ~230 V / 50 Hz, 1x =12 V, 1x US
  • Objem nádrže 4.5l
  • Provozní doba na nádrž až 6h
  • Hmotnost 21 Kg
Kufříková invertorová elektrocentrála FIELDMANN FZI 4020-Bi je moderní a skladný zdroj toho nejkvalitnějšího proudu, ke kterému můžete bez obav připojit nejen běžné spotřebiče, ale i citlivější zařízení. Invertor je postaven na nejmodernější technologii. Motor je propojen s alternátorem, vyrábějícím střídavý proud. Ten však, jako u běžných generátorů, nenapájí spotřebiče přímo, ale je nejdříve přetransformován na stejnosměrný proud a potom je pomocí nejmodernější elektroniky, mikroprocesoru a high-tech magnetů znovu převeden na střídavý proud. Díky řízenému převodu je křivka tohoto proudu neobyčejně hladká a pravidelná a nemůže být ovlivněna třeba kolísáním otáček motoru, jako u jiných centrál. Na takový generátor můžete bez obav připojit nejenom běžné elektrické nářadí, zdroje světla, chlazení piva, ale rovněž veškeré spotřebiče, které obsahují mikroprocesor, citlivý na kvalitu proudu - telefony, počítače, tiskárny, herní konzole, moderní kuchyňská zařízení apod. Vlastnosti Motor OHW, 80cm3 Maximální výkon 2000 W Stálý výkon 1600 W Invertorová technologie regulace elektrického výstupů Výstupy: 1x ~230 V / 50 Hz, 1x =12 V, 1x USB Objem nádrže 4.5l Provozní doba na nádrž až 6h Hmotnost 21 Kg Elektrocentrála 2000 W, objem motoru 80 cm3, napětí 230 V, hladina hluku až 60 dB, hmotnost 21 kg, s ručním startováním . Kamkoliv na chatu, chalupu nebo jako pojistka nejvyšší nouze pro případ výpadku proudu přijde vhod tato kompaktní benzínová elektrocentrála od oblíbeného výrobce zahradního příslušenství a zařízení. Je zabalena v kvalitním plastovém tělu připomínajícím kanystr s madlem. Disponuje nádrží pro 4,5 l benzínu, nálevkovým uzávěrem a startovacím provazem, po

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.