MENU

Srovnání cen » Auto-moto » Autobaterie » Srovnání cen FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

Autobaterie

FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

Hodnocení: 9x
  • 3.33333
EAN: 8009601214320

Autobaterie nejnovější řady FIAMM Titanium Pro jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě Fiamm s využitím zkušeností při dodávkách do prvovýroby automobilů jako jsou Ferrari, Maserati, Volvo, Jaguar, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan a další. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

Specifikace FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

Kategorie Autobaterie
Výrobce Fiamm
Nejnižší cena 1 939 Kč

Autobaterie nejnovější řady FIAMM Titanium Pro jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě Fiamm s využitím zkušeností při dodávkách do prvovýroby automobilů jako jsou Ferrari, Maserati, Volvo, Jaguar, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan a další. Tyto baterie jsou vyráběny pomocí technologie Pb-Ca, která umožní udržet nízkou hladinu samovybíjení a to jak během používání, tak v situacích, kdy baterie nebyla delší dobu používána. Díky speciálnímu indikátoru můžete snadno a rychle monitorovat a » ... a dál?

Produkt FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouFIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah - parametry

Název produktu: FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah
Výrobce: Fiamm
Minimální cena: 1 939 Kč
Maximální cena: 1 939 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.33333
Podrobný popis:

Autobaterie nejnovější řady FIAMM Titanium Pro jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě Fiamm s využitím zkušeností při dodávkách do prvovýroby automobilů jako jsou Ferrari, Maserati, Volvo, Jaguar, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan a další.

Tyto baterie jsou vyráběny pomocí technologie Pb-Ca, která umožní udržet nízkou hladinu samovybíjení a to jak během používání, tak v situacích, kdy baterie nebyla delší dobu používána. Díky speciálnímu indikátoru můžete snadno a rychle monitorovat a kontrolovat stav baterie.

Klíčové vlastnosti výrobku jsou:

Speciální kryt odpovídající evropské bezpečnostní normě Safety Power Checked (SPC)

Krytka zajistí nejvyšší úroveň spolehlivosti a bezpečnosti při odplynění autobaterie. Tento typ obalu se v současné době používá v prvovýrobě na všechna nová auta po celém světě.

Naprosto bezúdržbová v souladu s normou EN 50342

Všechny baterie řady Titanium nevyžadují dolévání vody po celou životnost. Spotřeba vody je tak nízká, že hladina elektrolytu z výroby splňuje všechny požadavky na baterii po celou dobu jeho životního cyklu.

Splňuje NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) Č. 461/2010

Toto nařízení znamená, že všechny originální baterie Fiamm vyrobené ve všech továrnách odpovídají výrobkům dodávaným do prvovýroby. Všechny baterie jsou řádně certifikovány, používají stejná výrobní a kontrolní pravidla.


Přidat recenzi pro FIAMM Titanium Plus 730A 12V 75Ah

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.