Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen FENISTIL gel 50 g

Léky na kůži

FENISTIL gel 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Fenistil® gel díky svému unikátnímu chladivému složení poskytuje rychlou úlevu od nepříjemných projevů kožních alergií a podporuje jejich hojení. Působí proti podráždění kůže Účinná látka přípravku Fenistil® blokuje účinek histaminu, tj. látky, která se v těle vyplavuje při styku s alergenem, a tak zastavuje svědění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89534
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FENISTIL gel 50 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 209 Kč

Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Obsahuje silné antihistaminikum. Nejčastěji se používá při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, po pokousání a poštípání hmyzem, při poškození kůže slunečním zářením a u mírných popálenin. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt FENISTIL gel 50 g

FENISTIL gel 50 g - parametry

Název produktu: FENISTIL gel 50 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fenistil® gel díky svému unikátnímu chladivému složení poskytuje rychlou úlevu od nepříjemných projevů kožních alergií a podporuje jejich hojení. Působí proti podráždění kůže

Účinná látka přípravku Fenistil® blokuje účinek histaminu, tj. látky, která se v těle vyplavuje při styku s alergenem, a tak zastavuje svědění a rozvoj alergické reakce. Protože gel prostupuje snadno do kůže, zmírňuje tak svědění a podráždění kůže již během několika minut. Fenistil® gel má také lokální anestetický účinek. Přípravek mohou používat dospělí a děti od 6 měsíců i bez doporučení lékaře.

Tišící účinek

Speciální složení přípravku zajistí, že gel po aplikaci okamžitě zvlhčuje a chladí podrážděnou kůži. Poskytne tak rychlou a zklidňující úlevu.

Obsahuje pouze nezbytné složky

Neobsahuje alkohol, barviva ani není parfémován. Účinné složení poskytuje úlevu od nepříjemných pocitů a chladí kůži – bez dalšího dráždění.

Snadná aplikace

Fenistil® gel se snadno používá doma i na cestách. Jednoduše naneste tenkou vrstvu gelu na postiženou oblast a šetrně rozetřete konečky prstů.

Několikrát denně

Nanášejte Fenistil® gel na podrážděnou kůži až 2-4x denně. U mírných popálenin chlaďte postiženou oblast tekoucí studenou vodou po dobu 5–10 minut a teprve poté naneste gel.

Naneste gel a můžete jít

Ošetřenou kůži není třeba zakrývat obvazem. Jednoduše naneste Fenistil® gel na postiženou oblast a ihned se můžete věnovat své předchozí činnosti – bez svědění a pálení.

Kdy byste neměli Fenistil® gel používat?

Nepoužívejte Fenistil® gel:

?pokud máte alergii na dimetinden maleát, nebo na jakoukoli jinou složku přípravku Fenistil® gel

?k léčbě rozsáhlých oblastí podrážděné kůže

?k léčbě ran (otevřených poranění kůže)

?k léčbě rozsáhlých oblastí kůže, zejména u kojenců a malých dětí

?během těhotenství používejte střídmě a vyvarujte se aplikaci na rozsáhlé plochy kůže a poraněná místa. Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

?na prsní bradavky během kojení. O vhodnosti použití se vždy poraďte s lékařem.

Reakce, kterým je třeba věnovat pozornost

U většiny lidí se po použití přípravku Fenistil® gel nevyskytnou žádné nežádoucí účinky. Příležitostně se mohou objevit lokalizované kožní reakce, jako je suchá kůže nebo pocit pálení. Velmi vzácně se může projevit kožní alergická reakce. Rozsáhlejší plochy kůže ošetřené přípravkem nevystavujte slunečnímu záření. V případě velmi závažného svědění a výskytu jakéhokoli vedlejšího účinku nebo alergické reakce, kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka.

Co byste měli udělat, jestliže...

...použijete příliš mnoho přípravku Fenistil® gel?

Jednoduše setřete nadbytečný gel utěrkou nebo ručníkem. Při náhodném požití přípravku, zvláště dítětem, je třeba ihned vyhledat lékařskou pomoc.

...budete chtít předčasně ukončit léčbu přípravkem Fenistil?

Požádejte o radu svého lékaře nebo lékárníka. Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Obsahuje silné antihistaminikum. Nejčastěji se používá při svědivých onemocněních


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.