Faber Steelmax 80 cm
Faber Steelmax 80 cm

Faber Steelmax 80 cm

od 13 491 Kč
Faber STEELMAX EV8 BK/X A80 Odsavač par představuje výrazný prvek v kuchyni, pohlcující pachy a páry z vaření. Hledáte-li spolehlivý designově čistý model s ideálním poměrem ceny a kvality, zvolte odsavač par Faber STEELMAX EV8 BK/X A80 komínového typu s šířkou 80 cm. Model Steelmax vyrobený z černého skla je ideální do velké kuchyně. Zkosený panel při vaření není na překážku a navíc se velmi jednoduše udržuje v čistotě. Odsavač Faber je opatřen…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
13 491 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Faber Steelmax 80 cm
Výrobce: FABER
Minimální cena: 13 491 Kč
Maximální cena: 13 491 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Parametry

Barva: černé
Způsob odtahu: Ne
Energetická třída: B

Vlastnosti

IKEA metod: Ne
S filtrem: Ne
Recirkulační: Ne

Popis produktu

Faber STEELMAX EV8 BK/X A80

Odsavač par představuje výrazný prvek v kuchyni, pohlcující pachy a páry z vaření. Hledáte-li spolehlivý designově čistý model s ideálním poměrem ceny a kvality, zvolte odsavač par Faber STEELMAX EV8 BK/X A80 komínového typu s šířkou 80 cm. Model Steelmax vyrobený z černého skla je ideální do velké kuchyně. Zkosený panel při vaření není na překážku a navíc se velmi jednoduše udržuje v čistotě. Odsavač Faber je opatřen jedním motorem s příkonem 250 W, enegetická účinnost dosahuje třídy C.

Vyniká nízkou spotřebou energie

Ovládání odsavače Faber STEELMAX je osazen ventilační jednotkou EVO, dosahující průtoku vzduchu až 730 m3/h. Štěrbinové sání účinně zachycuje páry a pomocí pístů výklopný přední panel pomůže jejich sběru. Pomocí dotykového ovládání si můžete zvolit jednu ze 4 rychlostí v závislosti na množství výparů nad varnou deskou. K dispozici je také intenzivní odsávání. V případě volby maximálního výkonu dosahuje míra hlučnosti 71 dB. Odsavač par je vybaven 2 energeticky úspornými 20 W halogenovými žárovkami, které dokonale osvětlí varnou plochu.

Komfortní odtah par dvěma způsoby

Digestoř Faber je ideální především pro montáž s odtahem do komína. Součástí balení je teleskopický nerezový komín. Průměr odtahové trubky činní 150 mm. Pokud vaše domácnost neumožňuje odtah mimo místnost skrz komín, je možné využít recirkulačního provozu. V tomto případě natáhne znečištěný vzduch, pročistí jej a vátí zpět do místnosti. Při využití tohoto principu je třeba objednat sadu pro recirkulaci, která obsahuje uhlíkový filtr. Nezapomínejte také na pravidelnou údržbu. Digestoř je vybavena kovovým kazetovým filtrem, který lze snadno omýt teplou vodou s prostředkem na mytí nádobí.

 

S externí ventilační jednotkou získáte naprosto tichý odsavač par.

 

Remote blower – externí ventilační jednotka

Tento model odsavače par Faber se vyznačuje kompatibilitou s externí ventilační jednotkou. Lze tedy vyjmout z odsavače motor a umístit jej mimo kuchyň do jiné místnosti. Výhodou je dosažení maximálně tichého chodu spotřebiče. Externí jednotka je třeba zakoupit zvlášť a pokud se pro tuto úpravu rozhodnete, je třeba úpravy na zakázku.

 

Intenzivní odsávání

Digestoř je vybavena funkcí mimořádně intenzivního odsávání, která je ideální při velmi vysoké koncentraci par nad varnou deskou. Rychle se dostanou pryč z místnosti. Deset minut od aktivace této funkce, se digestoř přepne zpět do běžného režimu.

 

Rekuperace

Odsavač par Faber lze napojit na rekuperační systém, který pojí výhody provozu s odtahem i necirkulačním provozem. Účinně zabraňuje tepelným ztrátám, v zimních měsících zachytí až 90 % tepla, které by uniklo.

 

Doběh po ukončení vaření

O zbytkové výpary se postará doběh po ukončení vaření, který nechá odsavač v chodu a vypne jej až po určité době.

Designo

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.