EXTOL PREMIUM AC-S3
EXTOL PREMIUM AC-S3

TOP 20
EXTOL PREMIUM AC-S3

od 3 490 Kč
Motorový zemní vrták + 3 vrtáky MAR-POL Tento půdní vrták ideální pro práci na zahradě a na staveništi. Poskytuje snadný a pohodlný způsob, jak vyvrtat díry do půdy pro tyče k pěstování, plotové sloupky, ohrady, atd. Díky výkonnému motoru je vrtání velmi jednoduché a plynulé. Bezpečnost obsluhy je zajištěna automatickým vypnutím motoru v případě ztráty kontroly nad zařízením. Potřebné ovládací prvky snadno dosažitelné na rukojeti stroje. Stroj…
eFitness.cz
Doprava zdarma Skladem
3 490 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: EXTOL PREMIUM AC-S3
Výrobce: EXTOL
Minimální cena: 3 490 Kč
Maximální cena: 3 490 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Motorový zemní vrták + 3 vrtáky MAR-POL Tento půdní vrták ideální pro práci na zahradě a na staveništi. Poskytuje snadný a pohodlný způsob, jak vyvrtat díry do půdy pro tyče k pěstování, plotové sloupky, ohrady, atd. Díky výkonnému motoru je vrtání velmi jednoduché a plynulé. Bezpečnost obsluhy je zajištěna automatickým vypnutím motoru v případě ztráty kontroly nad zařízením. Potřebné ovládací prvky snadno dosažitelné na rukojeti stroje. Stroj může obsluhovat jedna osoba. Ozubený převod je vyroben z titanu , to dává vysokou pevnost a odolnost vůči vysokým zatížením. Vrtáky jsou vyrobeny z vysoce legované oceli , takže jsou velmi trvanlivé a odolné proti poškození. Půdní vrták je vybaven dvoutaktním motorem pracující na směs benzínu Natural 95 a olejové směsi pro dvoutaktní motory. Lehké starty motoru díky kvalitnímu karburátoru  a dalším součástem motoru.  Motorový vrták je dodáván s třemi vrtáky průměru 60, 150, 250 mm o délce 80 cm Technické informace: Motor: 2 - taktní benzínový motor vzduchem chlazený jednoválec Zdvihový objem: 62 cm3 Výkon motoru: 2,3 kW Otáčky motoru naprázdno: 3.000/min. Max. otáčky motoru: 10000/min. Převodový poměr: 1:30 Mísící poměr. 1.25 Maximální průměr vrtáku: 250 mm Objem palivové nádrže:  1 l Výhody: Jednoduché použití Vysoký výkon motoru Dobré zpracování Především pro stříkací pistole a další vzduchové nářadí jako například sponkovačky, ofukovačky atd. Vlastnosti a výhody Elektrický vzduchový pístový kompresor Extol Premium AC-S3 (8895300) Vynikající především tichým provozem a konstantním výstupním tlakem bez pulzací díky nainstalovanému zásobníku tlakového vzduchu, Kompresor je vybaven odlučovačem kondenzátu a nečistot ze vzduchu a lze k němu díky přiložené redukci připojit hadice s konektory o rozměrech 1/4“ a 1/8“. Napětí: 230 V / 50 HzPříkon: 150 WOtáčky motoru: 1450 ot./minMax. provozní tlak: 0,6 MPa (6 Bar)Rozsah nastavení pracovního tlaku: 0,02 MPa (0,2 Bar) – 0,6 MPa (6 Bar)Teoretický průtok vzduchu: 23 l/minObjem vzdušníku: 3 lHmotnost: 5,4 kg Použití Je určen především pro stříkací pistole (airbrush) a další vzduchové nářadí jako například sponkovačky, ofukovačky atd. Díky dosahovanému vysokému tlaku vzduchu (až 6 Bar) je kompresor vhodný i pro huštění pneumatik bicyklů i automobilů.  

kompresor, 150W

Tichý pístový kompresor je určen především pro stříkací pistole (airbrush) a další vzduchové nářadí jako například sponkovačky, ofukovací pistole, atd. Je vhodný i pro huštění pneumatik bicyklů i automobilů. Je vybaven odlučovačem kondenzátu a nečistot ze vzduchu.

  • součástí balení je redukce výstupu vzduchu z 1/4" na 1/8"

Parametry

  • hlavní název promo: kompresor
  • napětí/frekvence: 230V/50Hz
  • příkon: 150W
  • otáčky: 2850/min
  • objem nádrže: 3l
  • hmotnost: 5,4kg

Návod k použití

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.