Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen EXODERIL roztok 10 ml

Léky

EXODERIL roztok 10 ml

Hodnocení: 60x
 • 3.6

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Exoderil kožní roztok naftifini hydrochloridumPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Exoderil musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.8272
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? EXODERIL roztok 10 ml koupíte i tady

EXODERIL roztok 10 ml v kostce

Průměrné hodnocení

3,6
 • 3.6

Na základě 60 hodnocení

72% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti EXODERIL roztok 10 ml

 • zkušenost z dřívějška
 • rozumná cena
 • hodně pomol
 • přijatelná cena

 • po využívání už 3 balení - nic
 • chce to nanášet i po zmizení plísně
 • o ničem nevím

Čerstvá hodnocení EXODERIL roztok 10 ml

 • 4

Pavel, 17. července 2015

Používám 1x denně vždy když přijdu z práce na nohy. Uvidím, jestli to pomůže. Dostal jsem doporučení kůži také pravidelně mazat, aby nebyla suchá.


 • 5

David, 17. července 2015

 • funguje to

 • chce to nanášet i po zmizení plísně

Použil jsem 2x denně na meziprstí u nohou. Po několika dnech plíseň a svědění zmizely, takže super. Pak jsem to aplikovat přestal a za 3 dny se zase plíseň objevila, chce to tedy nanášet i dále, i když jsem si myslel že je vyléčeno. Na 2.pokus jsem aplikoval i 7 dní poté co plíseň zmizela a už se nevrátila. Nosím víc teď otevřenou obuv a hlavně - sandály bez ponožek.


 • 5

Maldy, 25. března 2015

 • dobrá cena
 • zkušenost z dřívějška

Po poctivé aplikaci jsem po delší době pocítil konečně pozitivní účinky - plíseň ustupuje!


Specifikace EXODERIL roztok 10 ml

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 112 Kč

Přípravek se používá k léčbě plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, plísňových onemocnění nehtů, kandidových onemocnění kůže, léčbě pytiriasis versicolor, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). ... a dál?

Produkt EXODERIL roztok 10 ml

EXODERIL roztok 10 ml - parametry

Název produktu: EXODERIL roztok 10 ml
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 164 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 60 x
Hodnocení:
 • 3.6
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Exoderil kožní roztok naftifini hydrochloridumPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Exoderil musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.  Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 2 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. 1. Co je přípravek Exoderil a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Exoderil používat3. Jak se přípravek Exoderil používá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Exoderil uchovávat6. Další informace1. CO JE PŘÍPRAVEK EXODERIL A K ČEMU SE POUŽÍVÁPřípravek Exoderil patří do skupiny léčiv zvaných dermatologika, antimykotika.Exoderil je antimykotický, protizánětlivý kožní roztok k zevnímu použití. Jeho léčivou složkou je naftifin. Je účinný proti houbám (dermatofytes, t.j. trichofyty, mikrospory a epidermofyty), kvasinkám (Candida albicans, Pityriasis versicolor), plísním (Aspergillus) a ostatním houbám (např. Sporothrix schenckii). Proti dermatofytům a různým druhům Aspergillus je naftifin účinný in vitro (ve zkumavce). Proti kvasinkám je fungicidní (smrtící) a fungistatický (růst zastavující), účinek je odvislý na daném kmenu. Vedle účinku proti plísním má naftifin také antibakteriální účinek proti různým grampozitivním a gramnegativním organismům, které se obyčejně vyskytují ve spojení s plísňovým onemocněním. Klinický účinek naftifinu se projevuje rychlým ústupem příznaků zánětu, zvláště svědění.Přípravek se používá k léčbě: plísňových onemocnění kůže nebo kožních záhybů, meziprstových plísňových onemocnění, plísňových onemocnění nehtů, onemocnění kůže způsobených kvasinkami, léčbě pityriasis versicolor, která je vyvolávána Pityrosporon orbiculare a k léčbě mykóz způsobených druhotnou bakteriální infekcí, zánětlivých kožních plísňových onemocnění (se svěděním i bez svědění). Přípravek je zvláště vhodný při léčbě mykóz ve vlasaté části hlavy.Přípravek je vhodný pro dospělé i děti.Kožní infekce se mohou projevit jako začervenání, svědění, olupování nebo praskliny kůže. Na nohou se obvykle projevuje popraskáním nebo tvorbou šupin na kůži, ale může se též vyskytnout mírný otok, puchýřky nebo mokvající vřídky. Houbová infekce na nehtech (uvnitř nebo pod nehtem) se pozná podle změny tvaru, barvy a struktury nehtu. Nehet zesílí, ztratí lesk a zkroutí se, infekce se může rozšířit i na okolní nehty.Na těle, hlavě, krku, obličeji nebo pažích obvykle vypadá jako kruhovité oblasti s červenou vyrážkou, ale mohou se vyskytovat také šupinaté oblast


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.