Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Evolvendi anthropologicae

Učebnice/Odborná literatura

Evolvendi anthropologicae

Hodnocení: 1x
  • 4

Evolvendi anthropologicae – Vývoj v antropologických perspektivách - Lenka Hanovská, Jan Horský, Linda Hroníková, kolektiv autorů. Publikace Evolvendi anthropologicae zahajuje antropologickou řadu edice Andrias. Věnuje se aktuálním otázkám spojeným s tematizací vývoje, tedy konceptu, který měl uvnitř ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88351
skladem

Jaké má kniha
Evolvendi anthropologicae
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Evolvendi anthropologicae koupíte i tady

Specifikace Evolvendi anthropologicae

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 204 Kč

Publikace Evolvendi anthropologicae zahajuje antropologickou řadu edice Andrias. Věnuje se aktuálním otázkám spojeným s tematizací vývoje, tedy konceptu, který měl uvnitř společensko-vědního diskursu dlouho své místo jisté a neproblematické. Až 20. století ukázalo, že podobně jako i další vůdčí teorie společenských věd není ani tato idea nic přirozeně daného. Nelze z ní automaticky vycházet, a to i přesto, že se již uvnitř některých oborů pevně zabydlela a stala se jim téměř jakousi "mantrou". Hlavním » ... a dál?

Produkt Evolvendi anthropologicae

Evolvendi anthropologicae - parametry

Název produktu: Evolvendi anthropologicae
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evolvendi anthropologicae – Vývoj v antropologických perspektivách - Lenka Hanovská, Jan Horský, Linda Hroníková, kolektiv autorů. Publikace Evolvendi anthropologicae zahajuje antropologickou řadu edice Andrias. Věnuje se aktuálním otázkám spojeným s tematizací vývoje, tedy konceptu, který měl uvnitř společensko-vědního diskursu dlouho své místo jisté a neproblematické. Až 20. století ukázalo, že podobně jako i další vůdčí teorie společenských věd není ani tato idea nic přirozeně daného. Nelze z ní automaticky vycházet, a to i přesto, že se již uvnitř některých oborů pevně zabydlela a stala se jim téměř jakousi "mantrou". Hlavním poselstvím autorů je tak upozornit, že pozice teorie vývoje není ve vědě rozhodně neotřesitelná. Na stránkách této knihy se zamýšlíme nad tím, nakolik vývoj doopravdy představuje hybný motor pro antropologické jevy v rámci historického, filozofického, biologického a kulturně společenského bádání. Pátrali jsme napříč nejrůznějšími oblastmi lidského života s cílem najít i ve zdánlivě vzdálených disciplínách zabývajících se člověkem pojítka, která by nám přinesla odpověď. Objevili jsme ji? Posouzení je na vás. Naším přáním je zasít na tomto poli zrnka pochybností. Pokud vyklíčí v plodnou diskusi s vámi, našimi čtenáři, přispějeme my všichni svou troškou k vývoji ve vědeckém myšlení. Evolvendi anthropologicae – Vývoj v antropologických perspektivách - Lenka Hanovská, Jan Horský, Linda Hroníková, kolektiv autorů od nakladatelství Togga v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.