Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě

Knihy

Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Orchideje v bytě a rodinném domě - Sedláčková Eva. V současné době je patrný vzestup zájmu méně známé a těžko dostupné exotické druhy rostlin. Mezi ně patří i atraktivní tropické orchideje. Úspěšnost jejich pěstování však do značné míry závisí na znalostech jejich optimálních životních podmínek. Nabídka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Orchideje v bytě a rodi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě koupíte i tady

Specifikace Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 134 Kč

V současné době je patrný vzestup zájmu méně známé a těžko dostupné exotické druhy rostlin. Mezi ně patří i atraktivní tropické orchideje. Úspěšnost jejich pěstování však do značné míry závisí na znal ... a dál?

Produkt Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě

Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě - parametry

Název produktu: Eva Sedláčková: Orchideje v bytě a rodinném domě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Orchideje v bytě a rodinném domě - Sedláčková Eva. V současné době je patrný vzestup zájmu méně známé a těžko dostupné exotické druhy rostlin. Mezi ně patří i atraktivní tropické orchideje. Úspěšnost jejich pěstování však do značné míry závisí na znalostech jejich optimálních životních podmínek. Nabídka základních, ověřených a praktických informací je poměrně chudá a omezuje se na kusé a mnohdy zavádějící informace rozličných receptářů a málo užitečných rad. Důsledkem toho je, že nakoupené rostliny nemají v našich bytech šanci a při nedostatečné péči dříve či později hynou. Pro tento případ připravila autorka aktualizované a o nové poznatky rozšířené vydání své úspěšné publikace. Zúročila v ní své 20leté praktické a neocenitelné zkušenosti, které sama získala jak v pražském bytě, tak v průběhu posledních pěti letech i v rodinném domě. Kniha detailně radí jak začínajícím pěstitelům, tak těm, kdo byli exotickou rostlinou najednou obdarováni a nevědí, co s ní. Publikace: Orchideje v bytě a rodinném domě - Sedláčková Eva. Orchideje v bytě a rodin.domě - GRADA - Jazyk: CZ - 112 str. - ISBN: 978-80-247-3337-1 - Kniha Autor knihy Eva Sedláčková, Vydavatelstvo GRADA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.