Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Etrixenal 250 mg 10 Tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Etrixenal 250 mg 10 Tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

kód SÚKL: 0204357 Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach Protizánětlivý účinek Plasmatický poločas až Nižší riziko kardiovaskulárních komplikací Co je přípravek Etrixenal® a k čemu se používá Etrixenal obsahuje léčivou látku nazývanou naproxen. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61111
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Etrixenal 250 mg 10 Tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 65 Kč

Etrixenal 250 mg

Etrixenal je nesteroidní protizánětlivý lék s účinnou látkou naproxenem.  Zmírňuje nejen bolest, ale také otok a zarudnutí při potížích s klouby, svaly či šlachami. Určeno pro akutní bolest. 

Přípravek je určen pro dospělé. 

Balení: 10 tablet.

... a dál?

Produkt Etrixenal 250 mg 10 Tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Etrixenal 250 mg 10 Tablet - parametry

Název produktu: Etrixenal 250 mg 10 Tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

kód SÚKL: 0204357 Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach Protizánětlivý účinek Plasmatický poločas až Nižší riziko kardiovaskulárních komplikací Co je přípravek Etrixenal® a k čemu se používá Etrixenal obsahuje léčivou látku nazývanou naproxen. Patří do skupiny léčiv označovaných jako "nesteroidní protizánětlivé léky" nebo NSA. Používá se u dospělých ke krátkodobé úlevě od akutní mírné nebo středně silné bolesti svalů, kloubů nebo šlach. Etrixenal® zmírňuje bolest, otok, zarudnutí a horkost (zánět). K dostání v 10 i 20 tabletovém balení. Jak se Etrixenal® užívá Pro dospělé je obvyklá počáteční dávka 2 tablety, poté podle potřeby 1 tableta každých 6-8 hodin. Bez porady s lékařem neužívejte více než 3 tablety denně. Tablety spolkněte celé a zapijte trochou vody, užívejte s jídlem nebo po jídle. Etrixenal 250 mg tablety naproxenum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této Etrixenal 250 mg Etrixenal je nesteroidní protizánětlivý lék s účinnou látkou naproxenem.  Zmírňuje nejen bolest, ale také otok a zarudnutí při potížích s klouby, svaly či šlachami. Určeno pro akutní bolest.  Přípravek je určen pro dospělé.  Balení: 10 tablet. Etrixenal 250mg 10 tablet od Walmark na www.GigaLekarna.cz za 66 Kč . Etrixenal 250 Mg Tablety Por Tbl Nob 10x250mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.