MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Protetické pomůcky » Srovnání cen ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

Protetické pomůcky

ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

Hodnocení: 7x
  • 4
EAN: 8595107401079

Inovovaná francouzská duralová berle BSF 07. Sklopná, výškově stavitelná opěrka předloktí s upevňovacím páskem slouží k zajištění berle na ruce uživatele při nastupování do dopravního prostředku, manipulaci s předměty apod. Rukojeť berle je měkčená a v přední i zadní části opatřena odrazkami. Délka berle je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

Specifikace ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

Kategorie Protetické pomůcky
Výrobce ERILENS
Nejnižší cena 392 Kč

Sklopná francouzská speciální berle je inovovaná duralová berle s výškově stavitelnou opěrkou předloktí s upevňovacím páskem, který slouží k zajištění berle na ruce uživatele při nastupování do dopravního prostředku, manipulaci s předměty apod. Rukojeť berle je měkčená a v přední i zadní části je opatřená odrazkami.Délka - 880 - 1160 mm, hmotnost - 620 g, nosnost - 100 g, materiál polypropylen a dural. ... a dál?

Produkt ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks - parametry

Název produktu: ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks
Výrobce: ERILENS
Minimální cena: 392 Kč
Maximální cena: 464 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Inovovaná francouzská duralová berle BSF 07. Sklopná, výškově stavitelná opěrka předloktí s upevňovacím páskem slouží k zajištění berle na ruce uživatele při nastupování do dopravního prostředku, manipulaci s předměty apod. Rukojeť berle je měkčená a v přední i zadní části opatřena odrazkami. Délka berle je nastavitelná v 15 krocích. Berle se používá při chůzi pro odlehčení dolní končetiny nebo při amputaci jedné dolní končetiny tak, že částečná váha těla spočívá na ruce držící rukojeť a opírající se o opěru předloktí. Berle je určena pro max. tělesnou hmotnost uživatele do 100 kg! Specielní skolopná francouzská hůl určená k odlehčení dolních končetin při úrazu, či k podpoře při chůzi po amputaci končetiny. Zdravotnické prostředky/Prostředky pro pohybově postižené/berle/předloketní/


Přidat recenzi pro ERILENS Berle sklopná francouzská speciální BSF 07 1 ks

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.