MENU

Srovnání cen » Počítače a hardware » Tiskárny » Srovnání cen Epson TM-T88VI černá

Tiskárny

Epson TM-T88VI černá

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8715946622026

Všestranná tiskárna účtenek TM-T88VI značky Epson představuje špičkový přístroj navržený pro tradiční počítačové systémy POS i čím dál populárnější webová a tabletová řešení. Díky tomu je ideální pro provozovatele obchodů, barů a restaurací, kteří chtějí jednoduše provozovat tradiční nebo kombinovaný systém. Nadchne ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.4899
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Epson TM-T88VI černá

Specifikace Epson TM-T88VI černá

Kategorie Tiskárny
Výrobce EPSON
Nejnižší cena 7 630 Kč

Spolehlivá a rychlá tiskárna účtenek s možností mobilního připojení, která usnadňuje zavedení webových a mobilních služeb POS do tradičního počítačového pokladního systému. Model TM-T88VI představuje špičkovou novou tiskárnu účtenek společnosti Epson navrženou pro tradiční počítačové systémy POS i č ... a dál?

Produkt Epson TM-T88VI černá

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Epson TM-T88VI černá - parametry

Název produktu: Epson TM-T88VI černá
Výrobce: EPSON
Minimální cena: 7 630 Kč
Maximální cena: 11 287 Kč
Ušetríte až: 3 657 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Všestranná tiskárna účtenek TM-T88VI značky Epson představuje špičkový přístroj navržený pro tradiční počítačové systémy POS i čím dál populárnější webová a tabletová řešení. Díky tomu je ideální pro provozovatele obchodů, barů a restaurací, kteří chtějí jednoduše provozovat tradiční nebo kombinovaný systém. Nadchne ovšem i všechny, co chtějí rozvíjet efektivní nové způsoby interakce se zákazníky. Kombinuje v sobě rychlý tisk, vysokou spolehlivost a úsporný provoz. Všestrannost S touto tiskárnou máte příležitost využít webová a mobilní řešení POS beze ztráty funkčnosti tradičního počítačového systému. Umožňuje totiž vše provozovat paralelně. Díky této vzájemné kompatibilitě můžete provést přechod postupně, provozovat oba systémy současně, nebo jednoduše zůstat u tradičního systému. Nízké provozní náklady Tento model zvládá tisk na papír šířky 58 a 80 mm. A navíc vám ušetří peníze díky funkci Automatického zkrácení papíru, která zmenšuje horní i dolní okraj, šířku mezer mezi řádky a výšku čárového kódu. Tento flexibilní tisk účtenek vám umožní kontrolovat náklady. Koordinujte množství spotřebovaného papíru a snižte spotřební náklady i tím, že tiskárna vytvoří vaše horní logo na začátek další účtenky a až potom odřízne aktuální vytištěnou účtenku. Tímto předtištěním získáte zkrácení horního okraje o 12 mm. Dlouhý život Tiskárna je velmi spolehlivá. Průměrná doba mezi poruchami je 360 000 hodin a životnost tiskového mechanismu činí až 70 000 000 řádků. Můžete se na ni spolehnout i ve velkoobjemovém tiskovém prostředí. Zkraťte dobu čekání zákazníků ve frontě díky rychlosti tisku až 350 mm / s. Flexibilnost Funkce Server Direct Print umožňuje přístroji tisknout přímo z webového serveru. Také podporuje funkci "maják", která pomáhá mobilním zařízením identifikovat nejbližší tiskárnu. To je ideální pro prostředí POS zahrnující více tiskáren. Podpora technologie NFC navíc usnadňuje spárování tabletů, chytrých telefonů a dalších mobilních zařízení. Vlastnosti: Umožňuje používání pevného i mobilního připojení současně Navrhněte si vlastní účtenky s flexibilním formátem tisku Ekonomický provoz díky funkci automatického zkrácení papíru Funkce zpětného podávání papíru pomáhá snižovat náklady Životnost tiskového mechanismu 70 miliónů řádků Funkce Server Direct Print a technologie NFC Vyšší rychlost tisku 350 mm / s - ideální pro velkoobjemový tisk Snadná instalace a možnost rozšíření Stejná plocha základny jako u modelu TM-T88V Specifikace: Značka: Epson Model: TM-T88VI Určení: všestranná tiskárna účtenek Tisk: Metoda: termální řádkový Technologie: Termotisk Rychlost: 350 mm / s Výška písma: 12 mm (Š) x 24 mm (V) / 99 mm (Š) x 24 mm (V) Kapacita sloupce účtenka: 56 / 42 Znaková sada: 95 alfanum., 18 mezinár., 128 x 43 grafika Sada tiskových znaků: ANK Tiskové znaky: text (Euro symbol), grafika, čárový kód Hustota bodů: 180 dpi x 180 dpi Papír: Typ: účtenka Šířka: 48 - 80 mm Formát papírové role: 79,50 ± 0,50 (Š) mm x prům. 83,00 mm 57,50 ± 0,50 (Š) mm x prům. 8


Přidat recenzi pro Epson TM-T88VI černá

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.