MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

Próza - beletrie

Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788075571878

Převedu vás... na onen svět! - Emil Hruška Trochu zvláštní inzerát, který vyšel v Plzeňském deníku na přelomu března a dubna 2004, se tázal po osudu lidí zmizelých na počátku padesátých let při pokusu o přechod hranic. Z česko-bavorského a česko-rakouského pomezí se tehdy stala nebezpečná džungle, ve které se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73263
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

Specifikace Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 122 Kč

Kniha - autor Emil Hruška, 104 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá. Trochu zvláštní inzerát, který vyšel v Plzeňském deníku na přelomu března a dubna 2004, se tázal po osudu lidí zmizelých na počátku padesátých let při pokusu o přechod hranic. Z česko-bavorského a česko-rakouského pomezí se tehdy stala nebezpečná džungle, ve které se objevily bezcitné, bezohledné a ziskuchtivé šelmy využívající snahu lidí po útěku za hranice pro nejhorší kriminální skutky. Magnetka přináší tři na sobě nezávislé příběhy » ... a dál?

Produkt Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí - parametry

Název produktu: Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 122 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 2 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Převedu vás... na onen svět! - Emil Hruška Trochu zvláštní inzerát, který vyšel v Plzeňském deníku na přelomu března a dubna 2004, se tázal po osudu lidí zmizelých na počátku padesátých let při pokusu o přechod hranic. Z česko-bavorského a česko-rakouského pomezí se tehdy stala nebezpečná džungle, ve které se objevily bezcitné, bezohledné a ziskuchtivé šelmy využívající snahu lidí po útěku za hranice pro nejhorší kriminální skutky. Magnetka přináší tři na sobě nezávislé příběhy vycházející z materiálů Archivu bezpečnostních složek. Setkáváme se v ní s pověstným Hubertem Pilčíkem, „šelmou s dunivým hlasem“ a vrahem se snad největším počtem obětí v naší novodobé historii. Také vypráví o lehkomyslné herečce Marcele Sedláčkové, která se zapletla do podivné špionážní aféry a stala se obětí falešných „převaděčů“ z StB. Ve třetím příběhu vystupuje bývalý důstojník Vlasovovy armády Jiří Skomarovský, který se po válce proměnil v Karlových Varech na válečného hrdinu, a kryl tak své zločiny. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Kriminalistika od Epocha naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Epocha Převedu vás... na onen svět!: Případy z poválečného pohraničí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.