Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

Učebnice/Odborná literatura

EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je zaměřena na jeden z masových medicínských problémů. Pojednává o patogenezi arteriální hypertenze. Interpretuje chronické zvýšení arteriálního krevního tlaku ve velkém oběhu jako poruchu základního fyziologického mechanismu, který zabezpečuje vyrovnaný poměr mezi náplní oběhového systému a jeho kapacitou.Oním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý koupíte i tady

Specifikace EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 79 Kč

Současný stav problematiky mechanismů vzniku, rozvoje a možnosti ovlivnění hypertenze. ... a dál?

Produkt EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý

EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý - parametry

Název produktu: EPAVA Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 337 Kč
Ušetríte až: 258 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je zaměřena na jeden z masových medicínských problémů. Pojednává o patogenezi arteriální hypertenze. Interpretuje chronické zvýšení arteriálního krevního tlaku ve velkém oběhu jako poruchu základního fyziologického mechanismu, který zabezpečuje vyrovnaný poměr mezi náplní oběhového systému a jeho kapacitou.Oním fyziologickým mechanismem je tlaková diuréza. Z patofyziologického hlediska poskytuje teorie tlakové diurézy v současné době nejucelenější výklad chronického zvýšení arteriálního krevního tlaku. Proto je namístě na ni upozornit i v naší domácí literatuře. .Kniha do jisté míry pokrývá dluh, kteří naši patofyziologové anebo kliničtí fyziologové zatím měli vůči veřejnosti.Čtení knihy vyžaduje nezbytné základní znalosti fyziologie krevního oběhu a funkce ledvin. Může zaujmout poměrně široký okruh čtenářů, snad zejména mladší generace, kteří budou odborně působit v době, kdy bude teorie tlakové diurézy dále rozpracována a aplikována. Čtenář se nemusí nechat odradit ne zcela známou povahou popisovaných jevů nebo bohatstvím a složitostí mechanismů.Nemohlo být mým cílem předložit obraz dokončené, plně propracované teorie. Jde spíše o druh přístupu k interpretaci množství dat.Při, komplexnosti, jaké dosahuje studium tlakové diurézy; může být text, který u nás poprvé obsáhleji zpracovává toto téma, stěží něčím víc než v určitém smyslu úvodem. Tomu je podřízena forma zpracování, místy možná na hranici únosného zhuštění, s bibliografií na koncích kapitol. Bibliografie představuje jen malý zlomek literatury, která se tlakovou diurézou zabývá, nicméně tvoří solidní základ pro případné další hledání. Současný stav problematiky mechanismů vzniku, rozvoje a možnosti ovlivnění hypertenze. Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý od authora Jaroslav Veselý a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Tlaková diuréza a arteriální hypertenze - Jaroslav Veselý z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Epava naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.