Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen EP LINE Hmyzáci Hmyzovar

Vzdělávací hračky

EP LINE Hmyzáci Hmyzovar

Hodnocení: 16x
  • 3.8125

Herní set doporučený věk od 8 let. Hmyzáci! Bude Vás z nich mrazit v zádech! Možná Vás polekají, možná se při pohledu na ně otřesete odporem, ale rozhodně Vás pobaví. Brouci, mouchy, červi a všelijaká jiná havěť, to jsou Hmyzáci. Ty plné můžeš hodit na okno nebo dveře a sledovat, jak se budou kutálet dolů. Ty duté ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? EP LINE Hmyzáci Hmyzovar koupíte i tady

Specifikace EP LINE Hmyzáci Hmyzovar

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce EPLINE
Nejnižší cena 299 Kč

Hrozivý masakrovač je super doplňkem k vašim vyrobeným Hmyzákům. Sledujte, jak se kutálí po okně, nebo je můžete naplnit slizem, krví anebo mouchami. Rozšrotujte je v mlýnku nebo je vystavte zkoušce v lisu. Je to tak zábavné! Je to tak nechutné! Je to tak veselé! ... a dál?

Produkt EP LINE Hmyzáci Hmyzovar

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


EP LINE Hmyzáci Hmyzovar - parametry

Název produktu: EP LINE Hmyzáci Hmyzovar
Výrobce: EPLINE
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 700 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.81 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.8125
Podrobný popis:

Herní set doporučený věk od 8 let. Hmyzáci! Bude Vás z nich mrazit v zádech! Možná Vás polekají, možná se při pohledu na ně otřesete odporem, ale rozhodně Vás pobaví. Brouci, mouchy, červi a všelijaká jiná havěť, to jsou Hmyzáci. Ty plné můžeš hodit na okno nebo dveře a sledovat, jak se budou kutálet dolů. Ty duté můžeš naplnit slizem. Jak jsou odporní, tak jsou zábavní!Masakrovač slouží k vyrábění a šrotování hmyzáků! Vezměte gumovou kapsli, vyberte formu a vyrobte si brouky, housenky nebo pavouky. Sledujte, jak se kutálí po okně nebo je naplňte slizem, krví anebo mouchami. Rozšrotujte je v mlýnku nebo je vystavte zkoušce v lisu. Je to tak zábavné! Je to tak nechutné! Masakrovač nabízí funkční cirkulárku a doplňky svítící ve tmě! Preparujte, párejte, pitvejte, operujte! Balení obsahuje masakrovač, 7 svítících doplňků, hák, kleště a formu. Doporučení:vhodné pro děti od 8 letHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle č Herní set doporučený věk od 8 let. Hmyzáci! Bude Vás z nich mrazit v zádech! Možná Vás polekají, možná se při pohledu na ně otřesete odporem, ale rozhodně Vás pobaví. Brouci, mouchy, červi a všelijaká jiná havěť, to jsou Hmyzáci. Ty plné můžeš hodit na okno nebo dveře a sledovat, jak se budou kutálet dolů. Ty duté můžeš naplnit slizem. Jak jsou odporní, tak jsou zábavní!Továrna na výrobku Hmyzáků nebo-li hmyzovar Vám vyrobí velké množství dalších odporných potvůrek! Vezmi kapsle, vlož je do Hmyzovaru a počkej, až se roztaví. Jakmile se rozsvítí na výrobní stanici zelené světýlko, vstříkni hmotu do formy. Tu pak vlož do sklenice s ledem a vodou. Až hmota ztuhne, vyjmi Hmyzáka z formy a uprav ho skalpelem obsaženým v balení. Hmyzáci jsou propracovaní do posledního detailu. Kombinuj kapsle a vyrob si různobarevné exempláře. Balení obsahuje Hmyzovar, 3x forma, 10x kapsle, 2x sliz, výztuha pro dutého Hmyzáka, pinzeta, stříkačka a skalpel.Doporučení:vhodné pro děti od 8 letHračka splňuje směrnic Můžeš si vyrobit hmyzáka, stačí vložit 2 kapsle, vybrat formu a lehce stlačit pumpu. Nakonec ho lze recyklovat a znovu použít. Rozměr: 31x28x10 cm, 4xD nejsou součástí, 8+.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.