MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Ostatní z kategorie léky

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Hodnocení: 10x
 • 4
EAN: 3583316669187

Střevní eubiotikum v tobolkách je určené k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k prevenci kojeneckých průjmů. - Složení: Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jedné tobolce (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: Tobolky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 10 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

 • skladování (nemusí být v lednici)

Čerstvá hodnocení ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

 • 5

Jarka, 8. dubna 2017

 • účinek
 • skladování (nemusí být v lednici)
 • cena

Bereme s sebou pokaždé na dovolenou do destinací, kde je to potřeba. Bez něj bysme se tam neobešli, takže palec nahoru.


 • 5

Majka, 6. března 2017

 • dostupnost
 • cena
 • účinky

Za sebe tento lék na střevní potíže mohu doporučit. Vždy mi účinně zabral, můžu ho dát i svým dětem, zabírá i na salmonelu a rotavira. Takže všestranný a účinný lék .


Specifikace ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce BIOCODEX, BEAUVAIS
Nejnižší cena 116 Kč
Příznaky Zácpa a průjem

Enterol 250mg 10 tobolek od Akacia Group na GigaLékárna.cz za 119 Kč . ... a dál?

Produkt ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


OMRON C900

OMRON C900

od 2 403 Kč

Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 899 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 549 Kč

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek - parametry

Název produktu: ENTEROL 250 mg 10 Tobolek
Výrobce: BIOCODEX, BEAUVAIS
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
 • 4
Příznaky Zácpa a průjem
Podrobný popis:

Střevní eubiotikum v tobolkách je určené k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k prevenci kojeneckých průjmů. - Složení: Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jedné tobolce (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: Tobolky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý. Indikační skupina: Střevní eubiotikum, antidiarrhoikum Charakteristika: Saccharomyces boulardii vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol působí také prostřednictvím podpůrného (výživného) účinku na střevní sliznici. Indikace: Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva (kolitidy) provázeného průjmy, který může být spojen s léčbou antibiotiky, k prevenci kojeneckých průjmů, k podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva. Současně s vankomycinem a metronidazolem se užívá i k léčbě onemocnění vyvolaného Clostridium difficile. O použití přípravku Enterol v této indikaci se však musíte poradit s lékařem. Přípravek Enterol ve formě tobolek mohou užívat dospělí, mladiství i děti. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek. Enterol ve formě prášku pro přípravu suspenze se doporučuje podávat dospělým a dětem od 3 let. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Kontraindikace: Přípravek se nesmí používat u pacientů s přecitlivělostí na některou jeho složku a u pacientů se zavedenou cévku do krevního oběhu. Vzhledem k nedostatku informací se užívání přípravku ENTEROL nedoporučuje během těhotenství a kojení. Jestliže během dlouhodobé léčby přípravkem Enterol otěhotníte, poraďte se se svým lékařem, zda můžete v léčbě pokračovat. Nežádoucí účinky: Přípravek je obvykle dobře snášen. Mohou se vyskytnout žaludeční a střevní obtíže (bolesti žaludku, plynatost, zácpa), nebo kožní alergické reakce (svědění, zarudnutí, kopřivka), které však nevyžadují přerušení léčby. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání (podávání dětem) poraďte s lékařem. Interakce: Účinky přípravku Enterol a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Není vhodné užívat přípravek Enterol současně se systémovými antimykotiky (přípravky k léčbě plísňových infekcí užívané ústy nebo injekčně). Váš lékař by měl být informován o všech lécích, které užíváte, nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Než začnete současně s užíváním přípravku Enterol užívat nějaký volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Používání alkoholických nápojů se během léčby přípravkem Enterol nedoporučuje. Dávkování a způsob použití: Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a děti od 4 let 1 nebo 2 tobolky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer). Děti do 4 let užívají jednu nebo 2 tobolky denně. Tobolky polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud podáváte přípravek ve formě tobolek dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykán


Zkušenosti s ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Jarka, 8. dubna 2017


PRO:   účinek
  skladování (nemusí být v lednici)
  cena

Bereme s sebou pokaždé na dovolenou do destinací, kde je to potřeba. Bez něj bysme se tam neobešli, takže palec nahoru.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Majka, 6. března 2017


PRO:   dostupnost
  cena
  účinky

Za sebe tento lék na střevní potíže mohu doporučit. Vždy mi účinně zabral, můžu ho dát i svým dětem, zabírá i na salmonelu a rotavira. Takže všestranný a účinný lék .
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.