Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Hodnocení: 10x
 • 4

Střevní eubiotikum v tobolkách je určené k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k prevenci kojeneckých průjmů. - Složení: Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jedné tobolce (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: Tobolky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? ENTEROL 250 mg 10 Tobolek koupíte i tady

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 10 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

 • skladování (nemusí být v lednici)

Čerstvá hodnocení ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

 • 5

Jarka, 8. dubna 2017

 • účinek
 • skladování (nemusí být v lednici)
 • cena

Bereme s sebou pokaždé na dovolenou do destinací, kde je to potřeba. Bez něj bysme se tam neobešli, takže palec nahoru.


 • 5

Majka, 6. března 2017

 • dostupnost
 • cena
 • účinky

Za sebe tento lék na střevní potíže mohu doporučit. Vždy mi účinně zabral, můžu ho dát i svým dětem, zabírá i na salmonelu a rotavira. Takže všestranný a účinný lék .


Specifikace ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BIOCODEX, BEAUVAIS
Nejnižší cena 104 Kč

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol tvrdé tobolky mohou užívat dospělí, dospívající a děti (včetně kojenců). Děti do 4 let pouze na doporučení lékaře. Jak se přípravek Enterol tvrdé tobolky užívá: Dospělí, dospívající a děti » ... a dál?

Produkt ENTEROL 250 mg 10 Tobolek

ENTEROL 250 mg 10 Tobolek - parametry

Název produktu: ENTEROL 250 mg 10 Tobolek
Výrobce: BIOCODEX, BEAUVAIS
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Střevní eubiotikum v tobolkách je určené k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k prevenci kojeneckých průjmů. - Složení: Léčivá látka: Saccharomyces boulardii siccatus 250 mg v jedné tobolce (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk). Pomocné látky: Tobolky: monohydrát laktosy, magnesium-stearát, želatina, oxid titaničitý. Indikační skupina: Střevní eubiotikum, antidiarrhoikum Charakteristika: Saccharomyces boulardii vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol působí také prostřednictvím podpůrného (výživného) účinku na střevní sliznici. Indikace: Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva (kolitidy) provázeného průjmy, který může být spojen s léčbou antibiotiky, k prevenci kojeneckých průjmů, k podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva. Současně s vankomycinem a metronidazolem se užívá i k léčbě onemocnění vyvolaného Clostridium difficile. O použití přípravku Enterol v této indikaci se však musíte poradit s lékařem. Přípravek Enterol ve formě tobolek mohou užívat dospělí, mladiství i děti. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek. Enterol ve formě prášku pro přípravu suspenze se doporučuje podávat dospělým a dětem od 3 let. Dětem do 4 let je možno přípravek podávat pouze po poradě s lékařem. Kontraindikace: Přípravek se nesmí používat u pacientů s přecitlivělostí na některou jeho složku a u pacientů se zavedenou cévku do krevního oběhu. Vzhledem k nedostatku informací se užívání přípravku ENTEROL nedoporučuje během těhotenství a kojení. Jestliže během dlouhodobé léčby přípravkem Enterol otěhotníte, poraďte se se svým lékařem, zda můžete v léčbě pokračovat. Nežádoucí účinky: Přípravek je obvykle dobře snášen. Mohou se vyskytnout žaludeční a střevní obtíže (bolesti žaludku, plynatost, zácpa), nebo kožní alergické reakce (svědění, zarudnutí, kopřivka), které však nevyžadují přerušení léčby. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání (podávání dětem) poraďte s lékařem. Interakce: Účinky přípravku Enterol a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Není vhodné užívat přípravek Enterol současně se systémovými antimykotiky (přípravky k léčbě plísňových infekcí užívané ústy nebo injekčně). Váš lékař by měl být informován o všech lécích, které užíváte, nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Než začnete současně s užíváním přípravku Enterol užívat nějaký volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Používání alkoholických nápojů se během léčby přípravkem Enterol nedoporučuje. Dávkování a způsob použití: Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí a děti od 4 let 1 nebo 2 tobolky jednou nebo 2krát denně (ráno a večer). Děti do 4 let užívají jednu nebo 2 tobolky denně. Tobolky polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pokud podáváte přípravek ve formě tobolek dětem do 3 let nebo pacientům, kteří mají problémy s polykán


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.