ENERVIT Isotonic Gel, 60 ml, jablko
ENERVIT Isotonic Gel, 60 ml, jablko

ENERVIT Isotonic Gel, 60 ml, jablko

80% 1x
od 66 Kč

Energetický gel dodávající tělu rychlou energii ve velké dávce bez potřeby zapíjení. Díky maltodextrinu se ke svalům dostane násobně více energie než v případě běžné glukózy.

PŘEDNOSTI

Enervit Isotonic Gel není třeba zapíjet, čímž je příjem energie během krátkých a/nebo intenzivních výkonů snazší. Isotonická hustota gelu umožňuje snadné vstřebání energie. Sacharidy jako zdroj energie jsou ve formě maltodextrinu,…
Nestonej.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 49 Kč Skladem
66 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ENERVIT Isotonic Gel, 60 ml, jablko
Výrobce: Enervit
Minimální cena: 66 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetříte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Energetický gel dodávající tělu rychlou energii ve velké dávce bez potřeby zapíjení. Díky maltodextrinu se ke svalům dostane násobně více energie než v případě běžné glukózy.

PŘEDNOSTI

Enervit Isotonic Gel není třeba zapíjet, čímž je příjem energie během krátkých a/nebo intenzivních výkonů snazší. Isotonická hustota gelu umožňuje snadné vstřebání energie. Sacharidy jako zdroj energie jsou ve formě maltodextrinu, který má vysoký glykemický index (100) a energie se z něho proto uvolní rychle; navíc při stejném osmotickém tlaku obsahuje násobně více energie než v případě glukózy. Příjem energie každých 25 minut.

DALŠÍ ÚČINKY

Vitaminy skupiny B (B1, B3, a B6):

přispívají ke správnému energetickému metabolizmu, pomáhají ke snížení míry únavy a vyčerpání, vitamin B6 optimalizuje správnou funkci imunitního systému.

ROZDÍL MEZI PRODUKTY ENERVIT ISOTONIC GEL A ENERVIT GEL

Enervit Isotonic Gel

Má vysoký glykemický index (100), proto se energie z něho vstřebává rychle. Rychlost vstřebání zajišťuje i isotonické ředění. Enervit Isotonic Gel tak zajišťuje v prvních 25 minutách násobně více vstřebané energie.

Enervit Gel

Obsažený dominantní sacharid je 4molekulový polymer glukózy s pomalejším uvolňováním než klasická glukóza. Gel má tedy menší glykemický index, a proto se energie z něho vstřebává pomaleji než v případě Enervit Isotonic Gelu (GI 100). Pomalejší vstřebání energie zajišťuje i hustší konzistence gelu. Energie se tak uvolňuje postupně a delší dobu.

SLOŽENÍ

obsahuje: Voda, maltodextrin (30 %), zahušťovadla: xanthanová guma a gellanová guma, kyselina: kyselina citrónová, regulátor kyselosti: citrát sodný, aroma, sladidlo: sukralóza, konzervační činidlo: sorbát draselný, nikotinamid, pyridin-hydrochlorid, vitamin B1.

DÁVKOVÁNÍ

Během výkonu doporučujeme užít 2 isotonické gely za hodinu. V závislosti na délce trvání a intenzitě námahy lze spotřebovat až 6 kusů, což je maximální doporučená dávka během výkonu. Enervit Isotonic Gel není potřeba zapíjet.

Průměrné nutriční informace ve 100 ml v 1 gelu 60 ml Energetická hodnota 558 kJ 334,8 kJ Energetická hodnota 133 kCal 79,8 kCal Sacharidy - uhlohydráty 33 g 19,8 g z toho cukry 1 g 0,6 g Vitamíny a minerály ve 100 ml v 1 gelu 60 ml Vitamín B1 - thiamin 0,28 mg 0,17 mg Vitamín B3 - niacin 4 mg 2,4 mg Vitamín B6 - pyridoxin 0,35 mg 0,21 mg Energetický gel určený během výkonu, 60g, příchuť jablko. ENERVIT Isotonic Gel dodá vašemu tělu rychlou energii během sportovního výkonu. Energetický gel, který není nutné zapíjet, dostane ke svalům díky obsaženému maltodextrinu násobně více energie než v případě běžné glukózy. Díky jeho isotonické hustotě se velmi snadno vstřebává, k čemuž přispívá také jeho vysoký glykemický index. Gel kromě sacharidů přitom obsahuje rovněž vitamíny B1, B3 a B6, které napomáhají ke správnému energetickému metabolismu, snižování únavy a vyčerpání a rovněž optimalizaci normální funkce imunit

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze