Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Endiaron 10 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

Endiaron 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Příbalová informace – informace pro uživatele ENDIARON potahované tablety cloroxinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento lék je dostupný i bez lékařského předpisu. Přesto jej prosím používejte dle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83615
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Endiaron 10 tablet koupíte i tady

Specifikace Endiaron 10 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 39 Kč

Endiaron je střevní dezinficiens, které se používá u některých infekčních průjmů. Je účinný nejen proti bakteriím, nýbrž i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě. ... a dál?

Produkt Endiaron 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Endiaron 10 tablet - parametry

Název produktu: Endiaron 10 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příbalová informace – informace pro uživatele ENDIARON potahované tablety cloroxinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento lék je dostupný i bez lékařského předpisu. Přesto jej prosím používejte dle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Pokud se vaše potíže zhorší nebo nezlepší do 2-3 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek ENDIARON a k čemu Střevní dezinfekce, používá se při léčení infekčních průjmů. Obrázek je ilustrační - uvedeno 20 tbl. Indikace Průjmy s pravděpodobnou infekční etiologií, pokud původce patří do spektra účinnosti kloroxinu, dále postantibiotické dysmikrobie, různé střevní poruchy, u nichž lze předpokládat porušené složení střevní mikrobiální flóry. Amébová dyzenterie, giardióza Endiaron je střevní dezinficiens, které se používá u některých infekčních průjmů. Je účinný nejen proti bakteriím, nýbrž i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě. Léčivý přípravek Endiaron léčí infekční průjmy různého původu, pomáhá při poruchách přirozené střevní mikroflóry, například po léčbě antibiotiky. Přípravek Endiaron je vhodnou součástí každé cestovní lékárničky. Léčba průjmu způsobeného různými bakteriálními infekcemi nebo po léčbě antibiotiky, nezbytná součást každé cestovní lékárničky. Lék volně prodejný. Endiaron 10 tablet od Zentiva na www.GigaLekarna.cz za 100 Kč . Endiaron por.tbl.flm.10x250mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.