Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Knihy naučná literatura

Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Hodnocení: 1x
  • 4

Porucha pozornosti bez hyperaktivity - Emanuelle Pelletier Autorka, školní psycholožka, podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím příkladů popisuje problematiku a seznamuje s příznaky. Jedná se o děti, které často působí dojmem, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.37462
doprava zdarma

Jaké má kniha
Porucha pozornosti bez ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity koupíte i tady

Specifikace Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 177 Kč

Autorka, školní psycholožka, podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím příkladů popisuje problematiku a seznamuje s příznaky. ... a dál?

Produkt Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity - parametry

Název produktu: Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Porucha pozornosti bez hyperaktivity - Emanuelle Pelletier Autorka, školní psycholožka, podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím příkladů popisuje problematiku a seznamuje s příznaky. Jedná se o děti, které často působí dojmem, že jsou ponořeny do svých představ, nebo se nedovedou odtrhnout od dění kolem sebe a nejsou schopny třeba i nejjednodušší činnosti, která je po nich vyžadována. Přecházejí od jedné aktivity k druhé a žádnou nedokončí, často zapomínají... Nedostatečná schopnost soustředění a porucha pozornosti má pak přirozeně důsledky při vzdělávání, odráží se i v psychice a senzualitě. V jednotlivých kapitolách knihy uvádí autorka možné příčiny poruchy, seznamuje s diagnostikou a možnostmi, jak dětem trpícím touto poruchou pomáhat a jak ji překonávat (rozdělování činností, motivace, nepožadovat víc činností najednou…). Sděluje také, jakým způsobem se naopak nemá zasahovat. Poruchu nelze zcela vyléčit, lze ji však postupně zeslabit. K tomu přispěje i využití této knihy. Kniha pomáhá nejen rodičům, ale i vyučujícím a vychovatelům dětí s touto poruchou. Emmanuelle Pelletier působí jako školní psychožka, zabývá se ADHD a LMD, je autorkou odborných příruček pro pedagogy a psychology na téma těchto poruch. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Pedagogika od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.