Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Knihy naučná literatura

Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Hodnocení: 1x
  • 4

Autorka, školní psycholožka, svou knížkou podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím četných příkladů poskytuje popis a výklad problematiky a seznamuje s příznaky. Jedná se o děti, které často působí dojmem, že jsou „mimo“, že jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Porucha pozornosti bez ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity koupíte i tady

Specifikace Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Autorka svou knížkou podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím příkladů popisuje problematiku a seznamuje s příznak ... a dál?

Produkt Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity

Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity - parametry

Název produktu: Emanuelle Pelletier: Porucha pozornosti bez hyperaktivity
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autorka, školní psycholožka, svou knížkou podává pomocnou ruku rodičům dětí, které trpí poruchou pozornosti a jejich porucha není spojena s hyperaktivitou. S využitím četných příkladů poskytuje popis a výklad problematiky a seznamuje s příznaky. Jedná se o děti, které často působí dojmem, že jsou „mimo“, že jsou ponořeny do svých představ, nebo se nedovedou odtrhnout od dění kolem sebe a nejsou schopny nějaké, třeba i nejjednodušší činnosti, která je na nich vyžadována. Přecházejí od jedné aktivity k druhé a žádnou nedokončí, často zapomínají... Nedostatečná schopnost soustředění a porucha pozornosti má pak přirozeně důsledky při vzdělávání, odráží se i v psychice a senzualitě. V jednotlivých kapitolách knihy uvádí autorka možné příčiny poruchy, seznamuje s diagnostikou a možnostmi, jak dětem trpícím touto poruchou pomáhat a jak ji překonávat (rozdělování činností, motivace, nepožadovat víc činností najednou…). Sděluje také, jakým způsobem se naopak nemá zasahovat. Poruchu nelze zcela vyléčit, lze ji však postupně zeslabit. K tomu přispěje i využití této knihy. Kniha pomáhá nejen rodičům, ale i vyučujícím a vychovatelům dětí s touto poruchou. Emanuelle Pelletier působí jako školní psychožka, zabývá se ADHD a LMD, je autorkou odborných příruček pro pedagogy a psychology na téma těchto poruch.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.