Emaga Věšák 118 x 40 cm masivní sheeshamové dřevo
Emaga Věšák 118 x 40 cm masivní sheeshamové dřevo

Emaga Věšák 118 x 40 cm masivní sheeshamové dřevo

Náš věšák na oblečení v retro stylu oživí vaši domácnost svým přírodním kouzlem. Věšák je vyrobený z masivního sheeshamového dřeva, které je odolné a zároveň i krásně vypadá. Sheesham, jemuž se někdy také říká rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou texturou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Emaga Věšák 118 x 40 cm masivní sheeshamové dřevo
Výrobce: vidaXL
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Náš věšák na oblečení v retro stylu oživí vaši domácnost svým přírodním kouzlem.

Věšák je vyrobený z masivního sheeshamového dřeva, které je odolné a zároveň i krásně vypadá. Sheesham, jemuž se někdy také říká rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou texturou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Věšák na kabáty disponuje malou poličkou a dvěma řadami po třech háčcích. Poskytne vám tak spoustu prostoru, kam si pověsit své bundy, tašky, šátky, klobouky a další drobnosti. Věšák je již sestaven. Nemusíte se tedy zdržovat žádnou montáží.

Důležité upozornění: Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, což činí každý z našich věšáků jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: masivní sheeshamové dřevo
  • Rozměry: 40 x 118 cm (Š x V)
  • Tloušťka: 4 cm
  • Leštěné, natřené a nalakované
  • S poličkou a 6 háčky na každém věšáku
  • Montáž není nutná

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.