Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět

Próza - beletrie

Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět

Hodnocení: 1x
  • 4

Jaký je opravdový život policajta a jeho rodiny? Co skutečně tato profese obnáší a co vyžaduje nejen od samotných policistů, ale také od jejich rodin a blízkých; jak lépe porozumět každodenním problémům a jak se vyrovnat s obtížnými situacemi, které tato profese přináší; jak se naučit pracovat s každodenním stresem, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět koupíte i tady

Specifikace Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 253 Kč

Není mnoho profesí, o kterých toho bylo tolik napsáno a natočeno, jako je právě profese policisty. I přesto však realitu opravdové policejní práce zná jen málokdo. Co skutečně tato profese obnáší a co vyžaduje nejen od samotných policistů, ale také od jejich rodin a blízkých? Vším tím se zabývá a na skutečných příbězích popisuje autorka knihy - americká psycholožka dr. Ellen Kirschmanová (vše, co by měla rodina policisty vědět) ... a dál?

Produkt Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět

Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět - parametry

Název produktu: Ellen Kirschmanová: Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jaký je opravdový život policajta a jeho rodiny? Co skutečně tato profese obnáší a co vyžaduje nejen od samotných policistů, ale také od jejich rodin a blízkých; jak lépe porozumět každodenním problémům a jak se vyrovnat s obtížnými situacemi, které tato profese přináší; jak se naučit pracovat s každodenním stresem, dlouhými přesčasy, nepředvídatelnými okolnostmi a krizovými situacemi? A především pak, jak rozpoznat varovné signály poukazující na emoční a fyzickou nerovnováhu, která může vyústit až v postraumatický stres, závislost na alkoholu či drogách, domácí násilí, či dokonce v sebevraždu?  Vším tím se zabývá a na skutečných příbězích popisuje autorka knihy – americká psycholožka dr. Ellen Kirschmanová. Její kniha čerpá z mnohaletých zkušeností s prací v policejním světě a nyní vychází i poprvé v češtině. Jistě ji ocení nejen sami policisté, ale také jejich rodinní příslušníci a přátelé. - poprvé publikováno v českém jazyce! - předmluva policejního prezidenta Policie ČR - revidované vydání upravené ve spolupráci s předními psychology Policie ČR - každodenní situace a problémy popsané na konkrétních skutečných případech policistů - praktické rady a tipy, jak se problémů vyvarovat, případně jak pracovat na jejich překonání


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.