MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Příslušenství k pračkám » Srovnání cen Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

Příslušenství k pračkám

Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 7332543659692

Hloubkový čisticí prostředek pro pračky Díky našemu čisticímu prostředku pro pračky zůstane váš spotřebič ve špičkovém funkčním stavu. Pomocí tohoto hloubkového čištění odstraníte zbytkové nečistoty z těsnění dvířek, potrubí a bubnu vaší pračky, kde se časem hromadí usazeniny, které způsobují zápach a mohou zašpinit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77882
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

Specifikace Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

Kategorie Příslušenství k pračkám
Výrobce ELECTROLUX
Nejnižší cena 239 Kč

Čisticí prostředek super clean, odmašťovač praček, odstraňuje nečistoty z těsnění dvířek, potrubí spotřebiče a bubnu, kde se časem usazuje špína, zabraňuje tvorbě nepříjemného zápachu a znečištění prádla, obsahuje dvě balení . Čisticí prostředek AEG/ELECTROLUX M3GCP200 patří do bohaté nabídky značkového příslušenství pro čištění a údržbu domácích spotřebičů. Originální, práškový čisticí přípravek Super Clean byl vytvořený pro hloubkové vyčištění a odmaštění pračky. Účinné složení přípravku vám umožní váš » ... a dál?

Produkt Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Electrolux E4YHMKP2

Electrolux E4YHMKP2

od 1 397 Kč

Bosch WTZ27400

Bosch WTZ27400

od 1 499 Kč

Meliconi 656141

Meliconi 656141

od 1 399 Kč

Candy WSK1102 SLIM

Candy WSK1102 SLIM

od 453 Kč

AEG A4WZPA02

AEG A4WZPA02

od 195 Kč


Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek - parametry

Název produktu: Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek
Výrobce: ELECTROLUX
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hloubkový čisticí prostředek pro pračky

Díky našemu čisticímu prostředku pro pračky zůstane váš spotřebič ve špičkovém funkčním stavu. Pomocí tohoto hloubkového čištění odstraníte zbytkové nečistoty z těsnění dvířek, potrubí a bubnu vaší pračky, kde se časem hromadí usazeniny, které způsobují zápach a mohou zašpinit vaše prádlo. Používejte každých šest měsíců. Super Clean - odmašťovač praček - odstraňuje nečistoty z těsnění dvířek, potrubí spotřebiče a bubnu, kde se časem usazuje špína

zabraňuje tvorbě nepříjemného zápachu a znečištění prádla používejte každé 3–4 měsíce

obsahuje dvě balení 2x 50g Bezpečnostní upozornění:

H319 - Zpusobuje vážné podráždení ocí.

H314 - Zpusobuje težké poleptání kuže a poškození očí

H335 - Muže zpusobit podráždení dýchacích cest

H272 - Muže zesílit požár; oxidant.

H302 - Zdraví škodlivý pri požití.

H318 - Zpusobuje vážné poškození ocí.

H290 - Muže být korozivní pro kovy.

P101 - Je-li nutná lékarská pomoc, mejte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.

P301+P330+P331 - PRI POŽITÍ: Vypláchnete ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.

P303+P361+P353 - PRI STYKU S KUŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované cásti odevu okamžite svléknete. Opláchnete kuži vodou/osprchujte.

P305 + P351 + P338 - PRI ZASAŽENÍ OCÍ: Nekolik minut opatrne vyplachujte vodou. Vyjmete kontaktní cocky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokracujte ve vyplachování.

P310 - Okamžite volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMACNÍ STREDISKO/lékare.

P405 - Skladujte uzamcené.

P501 - Odstrante obsah/obal v souladu s místními/národními predpisy. Čisticí prostředek super clean, odmašťovač praček, odstraňuje nečistoty z těsnění dvířek, potrubí spotřebiče a bubnu, kde se časem usazuje špína, zabraňuje tvorbě nepříjemného zápachu a znečištění prádla, obsahuje dvě balení . Čisticí prostředek AEG/ELECTROLUX M3GCP200 patří do bohaté nabídky značkového příslušenství pro čištění a údržbu domácích spotřebičů. Originální, práškový čisticí přípravek Super Clean byl vytvořený pro hloubkové vyčištění a odmaštění pračky. Účinné složení přípravku vám umožní váš spotřebič důkladně odmastit a odstranit nečistoty z celého vnitřního prostoru pračky, od těsnění dvířek, přes buben až po potrubí. Touto důkladnou očistou dojde k odstranění usazenin, které mohou časem způsobovat nepříjemný zápach, nebo dokonce znečisťovat prádlo. Pokud chcete, aby vaše pračka stále pracovala jako nová, použijte čisticí přípravek jednou za 6 měsíců. Klíčové vlastnosti práškového čisticího prostředku AEG/ELECTROLUX M3GCP200Značkové, originální příslušen Díky čistícímu prostředku pro pračky zůstane váš spotřebič ve špičkovém funkčním stavu Pomocí tohoto hloubkového čištění odstraníte zbytkové nečistoty z těsnění dvířek, bubnu a potrubí vaší pračky, kde se časem hromadí usazeniny, které způsobují zápach a mohou zašpinit vaše prádlo. Používejte každých šest měsíců. Specifikace: Velikost: 2 sáčky x 100 gr


Přidat recenzi pro Electrolux M3GCP200 Čistící přípravek

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

VILEDA Easy Wring and Clean

VILEDA Easy Wring and Clean

Set: třásňový mop + kbelík se šlapacím pedálem. • Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu. Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní: • bílé třásně: 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou »

od 649 Kč

v 9 obchodech

SPONTEX Aqua Revolution System

SPONTEX Aqua Revolution System

Čistá voda po celou dobu vytírání s mopem Spontex Aqua Revolution System Chcete vytírat efektivně a nebaví vás, jak se po prvním vymáchání mopu všechna voda hned zašpiní? Vyzkoušejte nový dvoukbelíkový systém od Spontex, který dokáže perfektně oddělit »

od 599 Kč

v 6 obchodech

LEIFHEIT TWIST SYSTEM

LEIFHEIT TWIST SYSTEM

Rotačný mop LEIFHEIT sada TWIST system new 42 cm 52015 Rotační úklidový mop LEIFHEIT sada TWIST system new je určen pro mytí podlah bez nutnosti ždímání rukou a kontaktu se špinavou vodou. Rotační mop LEIFHEIT sada TWIST system new je určen pro všechny »

od 799 Kč

ve 4 obchodech

SPONTEX Linea Mare set

SPONTEX Linea Mare set

Mop třásňový z mikrovlákna, se 4-dílnou tyčí (délka 120 cm), kbelíkem (objem 12 l) a ždímačem. SPONTEX Linea Mare set je praktickou sadou na pohodlné vytírání podlah. Velmi kvalitní plastový set vám usnadní práci při úklidu vaší domácnosti i jiných »

od 195 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.