MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Tequila » Srovnání cen El Jimador Blanco 1 l

Tequila

El Jimador Blanco 1 l

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 7501145261026

El Jimador Blanco 1 l. Mexická tequila číslo 1 - El Jimador je dnes nejprodávanější prémiovou tequilou v Mexiku. Jméno El Jimador je inspirováno mužem, který s velkou hrdostí a péčí sklízí nejkvalitnější rostliny agáve. El Jimador Blanco je nezrající tequila s čistou chutí agáve. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme El Jimador Blanco 1 l

Specifikace El Jimador Blanco 1 l

Kategorie Tequila
Nejnižší cena 579 Kč

Typ: tequila, Země: Mexiko, Obsah alkoholu: 38 % %, Objem: 1 l, Další informace: El Jimador Blanco je nezrající tequila s čistou chutí agáve. El Jimador 100 % Agave BLANCO se nechává pouze uležet a díky tomu si zachovává krystalickou barvu a výraznou, ostřejší chuť i aroma čerstvé agáve. Chuť El Jimador 100 % Agave je neobyčejně hladká, po jejím prvním ochutnání pocítíte v ústech nádech citrusových plodů. Značka El Jimador je relativně novým hráčem na poli tequil. Poprvé spatřila světlo světa v roce 1994 v Casa » ... a dál?

Produkt El Jimador Blanco 1 l

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouEl Jimador Blanco 1 l - parametry

Název produktu: El Jimador Blanco 1 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 579 Kč
Maximální cena: 635 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

El Jimador Blanco 1 l. Mexická tequila číslo 1 - El Jimador je dnes nejprodávanější prémiovou tequilou v Mexiku. Jméno El Jimador je inspirováno mužem, který s velkou hrdostí a péčí sklízí nejkvalitnější rostliny agáve. El Jimador Blanco je nezrající tequila s čistou chutí agáve.   Její výroba probíhá od roku 1994 v Casa Herraduře ve státě Jalisco a za dobu své existence byla vyznamenána celou řadou ocenění – jak novinářských, tak i profesních. V Casa Herradura, druhé nejstarší destilérce v Mexiku se tequily vyrábí již od roku 1870. Jméno El Jimador ctí muže, který sklízí rostoucí agáve s velkou hrdostí a péčí. El Jimador je hrdý, přátelský symbol mexické identity, který svádí lidi dohromady, aby si připomínali dobré časy a vytvářeli nové vzpomínky. El Jimador 100 % Agave Blanco Nejčerstvější tequila určená tradicionalistům. Po destilaci tento druh vůbec nezraje, El Jimador 100 % Agave Blanco se nechává pouze uležet a díky tomu si zachovává krystalickou barvu a výraznou, ostřejší chuť i aroma čerstvé agáve. Chuť El Jimador 100 % Agave je neobyčejně hladká, po jejím prvním ochutnání pocítíte v ústech nádech citrusových plodů. Historie: Značka El Jimador je relativně novým hráčem na poli tequil. Poprvé spatřila světlo světa v roce 1994 v Casa Herraduře a již od roku 2000 je v Mexiku nejprodávanější. Název nápoje je poctou pro muže, který sklízí rostlinu agáve s velkou hrdostí a péčí. Základní verzí tequily El Jimador  je El Jimador 100 % Agave Blanco. Její výroba není vůbec jednoduchá – nejprve se musí čekat 7-8 let než dozrají rostliny agáve. Pokud pracovníci laboratoře potvrdí ze vzorku rostliny agáve dostatečné množství škrobů mohou se rostliny začít sklízet. V tento okamžik hrají hlavní roli tzv.“jimadores“, muži, kteří chodí každý den na pole v horkých a parných dnech sklízet rostliny agáve. Jejich práce je velice náročná, jelikož musí denně sklidit několi tun rostlin agáve a navíc správně osekat jejich listy, tak aby vnitřní plod rostliny nezhořkl. Následně se dopraví srdce agáve rostlin, tzv. „piňas“ do palírny, kde se na kusy pokrájené povaří , desítky hodin se vaří. Během vaření se škroby obsažené v agáve přemění na cukry. Agáve se mohou vařit v tradičních hliněných pecích při cca 95 C, během kterého lze zachovat chuťové tóny agáve. Pokud se rostliny vaří při vyšších teplotách cca 120 C, což je běžné v moderních autoklávech, tak dochází k rozvaření a ztrátě agáve aroma.  Povařené agáve se následně rozdrtí, vylisovaná šťáva se pak nechá přirozeným způsobem zkvasit.  Proces přirozeného kvašení není v tomto  odvětví příliš častý. Většinou se nakupují kvasinky vypěstované v laboratořích a dodávají se do vylisované agáve šťavy. Casa Herradura, kde se destiluje El Jimador, je zasazena do přírodního prostředí, je obklopena zelení a proto ve vzduchu žijí kvasinky zcela přirozeně. Kvasinky pojídají cukry  a přeměňují je na alkohol, čímž agáve šťáva postupně získává svůj podíl alkoholu.. Nás


Přidat recenzi pro El Jimador Blanco 1 l

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

El Jimador Reposado 1 l

El Jimador Reposado 1 l

El Jimador Reposado 1 l. Mexická tequila číslo 1 - El Jimador je dnes nejprodávanější prémiovou tequilou v Mexiku. Jméno El Jimador je inspirováno mužem, který s velkou hrdostí a péčí sklízí nejkvalitnější rostliny agáve. El Jimador Reposado je dva »

od 579 Kč

ve 3 obchodech

Olmeca Blanco 0,7 L

Olmeca Blanco 0,7 L

Olmeca Altos Plata je sladká, ovocná tequilla s lehkým citrusovým aroma. Její chuť lze popsat jako vyváženou, příjemnou a dlouhotrvající. Rozpoznáte v ní bylinné tóny vařené agáve a svěží nádech limety a citronu.

od 550 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.