MENU

Srovnání cen » Auto-moto » Autobaterie » Nabíječky autobaterií » Srovnání cen Einhell CC-BC 15 M

Nabíječky autobaterií

Einhell CC-BC 15 M

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4006825614312

Tato nabíječka baterií Einhell CC-BC 15 M je inteligentní zařízení speciálně uzpůsobené pro technicky vysoce vyspělé, vysoce výkonné baterie, které se nacházejí v moderních vozech. Nabíječka má řadu ochranných a údržbových funkcí a je navržena pro nabíjení technicky vyspělých, vysoce výkonné baterií, které se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.35756
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Einhell CC-BC 15 M

Specifikace Einhell CC-BC 15 M

Kategorie Nabíječky autobaterií
Výrobce EINHELL
Nejnižší cena 2 796 Kč

Inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým ovladačem. Vícestupňový nabíjecí cyklus, viz. a monitorován mikroprocesorem. Vhodné pro baterie 3 – 300 Ah. ... a dál?

Produkt Einhell CC-BC 15 M

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouEinhell CC-BC 15 M - parametry

Název produktu: Einhell CC-BC 15 M
Výrobce: EINHELL
Minimální cena: 2 796 Kč
Maximální cena: 3 372 Kč
Ušetríte až: 576 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato nabíječka baterií Einhell CC-BC 15 M je inteligentní zařízení speciálně uzpůsobené pro technicky vysoce vyspělé, vysoce výkonné baterie, které se nacházejí v moderních vozech. Nabíječka má řadu ochranných a údržbových funkcí a je navržena pro nabíjení technicky vyspělých, vysoce výkonné baterií, které se nacházejí v moderních vozech. Inteligentní, mikroprocesorem řízená jednotka je vhodná pro širokou škálu typů baterií používaných v dopravních prostředcích a má řadu technických bezpečnostních a údržbových mechanismů. Hlavní hledisko vývoje bylo rychlé nabíjení, šetrné k bateriím, které by umožnilo dosáhnout co nejdelší životnosti baterií při zachování plné výkonnosti. Ovládání nabíječky je mnohem jednodušší než u běžných zařízení díky detailnímu zobrazení stavu nabití. Tato všestranná nabíječka je vhodná pro gelové baterie, AGM baterie, bezúdržbové a nízkoúdržbové baterie a olověné baterie. Typ CC-BC 15 M se automaticky přizpůsobí napětí baterie 6V / 12 V. Vícestupňový cyklus nabíjení je automaticky monitorován a ovládán mikroprocesorem. Inteligentní řídicí elektronika analyzuje typ a stav připojené baterie a zahájí nejvhodnější režim nabíjení. Funkce udržovacího nabíjení chrání a šetří baterii pro trvale optimální úroveň nabití, díky čemuž je typ CC-BC 15 M vhodný pro všechny typy vozidel, zejména pro sezónní vozidla s dlouhými časy prostojů. Místo toho, aby se baterie postupně plně vybíjela a docházelo tak k riziku vyčerpávajícího vybití, je baterie stále doplňována na optimální úroveň pomocí funkce udržovacího nabíjení. Udržovací nabíjení prodlužuje životnost baterií a zabraňuje zbytečným a nákladným výměnám vadného akumulátoru vozidla. Auta, motorky i skútry jsou na začátku sezóny okamžitě připravené k použití. Zimní nabíjecí režim byl vyvinut speciálně pro venkovní teploty pod 5°C. Tato nabíječka baterií Einhell je schopna nastartovat auto pomocí startovací funkce, při které je dodáván startovací proud 100 A (max. po dobu 5 sekund). Po krátkém nabíjení kondenzátoru může nabíječka okamžitě oživit podvybitou autobaterii a nastartovat auto, podobně jako při startování pomocí jiného vozidla. Podvybité baterie s neporušenými články mohou být obnoveny pomocí oživovací funkce. Automatická ochrana proti přebití, zkratu a přepólování předchází poškození jak baterie, tak nabíječky. Díky LCD indikátoru stavu napětí baterie a nabití zjistíte jedním pohledem aktuální stav baterie a režim, ve kterém přístroj pracuje. Díky plně izolovaným svorkám může být tato nabíječka Einhell připojena snadno a bezpečně. Nabíječka baterií CC-BC 15 M Einhell Classic

Inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým řadičem Vícestupňový nabíjecí cyklus, viz. a monitorován mikroprocesorem Univerzální nabíječka baterií pro různé typy baterií, jako jsou: Gel, AGM, baterie s nulovými a nízkými nároky na údržbu olověné kyseliny atd. Automatické nastavení napětí baterie u vozidel 6 / 12V Startovací proud při skoku: 100 A Trickle nabíjecí funkce pro nepřetržitě ideální sta


Přidat recenzi pro Einhell CC-BC 15 M

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.