MENU

Srovnání cen » Auto-moto » Autobaterie » Srovnání cen Einhell CC-BC 10 M 1002241

Autobaterie

Einhell CC-BC 10 M 1002241

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4006825614299

Tato nabíječka baterií Einhell CC-BC 10 M je inteligentní zařízení speciálně uzpůsobené pro technicky vysoce vyspělé, vysoce výkonné baterie, které se nacházejí v moderních vozech. Inteligentní, mikroprocesorem řízená jednotka je vhodná pro širokou škálu typů baterií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.35756
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Einhell CC-BC 10 M 1002241

Specifikace Einhell CC-BC 10 M 1002241

Kategorie Autobaterie
Výrobce EINHELL
Nejnižší cena 1 689 Kč

Inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým ovladačem. Vhodné pro baterie 3 – 200 Ah. ... a dál?

Produkt Einhell CC-BC 10 M 1002241

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouEinhell CC-BC 10 M 1002241 - parametry

Název produktu: Einhell CC-BC 10 M 1002241
Výrobce: EINHELL
Minimální cena: 1 689 Kč
Maximální cena: 2 368 Kč
Ušetríte až: 679 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato nabíječka baterií Einhell CC-BC 10 M je inteligentní zařízení speciálně uzpůsobené pro technicky vysoce vyspělé, vysoce výkonné baterie, které se nacházejí v moderních vozech. Inteligentní, mikroprocesorem řízená jednotka je vhodná pro širokou škálu typů baterií používaných v dopravních prostředcích a má řadu technických bezpečnostních a údržbových mechanismů. Hlavní hledisko vývoje bylo rychlé nabíjení, šetrné k bateriím, které by umožnilo dosáhnout co nejdelší životnosti baterií při zachování plné výkonnosti. Ovládání nabíječky je mnohem jednodušší než u běžných zařízení díky detailnímu zobrazení stavu nabití. Tato všestranná nabíječka je vhodná pro gelové baterie, AGM baterie, bezúdržbové a nízkoúdržbové baterie a olověné baterie. Typ CC-BC 10 M se automaticky přizpůsobí napětí baterie 6V / 12 V. Vícestupňový cyklus nabíjení je automaticky monitorován a ovládán mikroprocesorem. Inteligentní řídicí elektronika analyzuje typ a stav připojené baterie a zahájí nejvhodnější režim nabíjení. Funkce udržovacího nabíjení chrání a šetří baterii pro trvale optimální úroveň nabití, díky čemuž je typ CC-BC 10 M vhodný pro všechny typy vozidel, zejména pro sezónní vozidla s dlouhými časy prostojů. Místo toho, aby se baterie postupně plně vybíjela a docházelo tak k riziku vyčerpávajícího vybití, je baterie stále doplňována na optimální úroveň pomocí funkce udržovacího nabíjení. Udržovací nabíjení prodlužuje životnost baterií a zabraňuje zbytečným a nákladným výměnám vadného akumulátoru vozidla. Auta, motorky i skútry jsou na začátku sezóny okamžitě připravené k použití. Zimní nabíjecí režim byl vyvinut speciálně pro venkovní teploty pod 5°C. Podvybité baterie s neporučenými články mohou být obnoveny pomocí oživovací funkce. Automatická ochrana proti přebití, zkratu a přepólování předchází poškození jak baterie, tak nabíječky. LCD indikátoru stavu napětí baterie a nabití vám umožní zjistit jedním pohledem aktuální stav baterie a režim, ve kterém přístroj pracuje. Díky plně izolovaným svorkám může být tato nabíječka Einhell připojena snadno a bezpečně. Je dodávána navíc s integrovaným držákem na zeď pro snadné a praktické skladování.Napájení: 220–240 V, 50 HzNabíjecí napětí: 6 V/12 VVhodné pro baterie (min. Ah až max. Ah): 3–200 AhInteligentní nabíječka baterií ovládaná mikroprocesoremVícestupňový nabíjecí cyklus, ovládaný a monitorovaný mikroprocesoremUniverzální nabíječka baterií různé typy baterií jako: Gelové, AGM, bezúdržbové a nízkoúdržbové olověné baterie apod.Automatické přizpůsobení napětí 6 V/12 VFunkce udržovacího nabíjení pro pro trvale optimální úroveň nabitíIdeální pro sezónní vozidla s dlouhými časy prostojůPoužívání prodlužuje provozní životnost bateriíRežim zimního nabíjení pro venkovní teploty pod 5°CDisplej: LCD displej indikuje stav napětí baterie a nabitíOži


Přidat recenzi pro Einhell CC-BC 10 M 1002241

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.