MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Srovnání cen Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

Společenské hry

Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

Hodnocení: 1x
 • 5
EAN: 8592168546848

Nejznámější dětské písničky pro starší děti s obrázky a notami rozvíjí hudební sluch, rytmiku i komunikaci rodiče s dítětem. U textů 11-ti jednoduchých písniček najdete i nápovědu, jak na jednotlivé písničky tancovat. Pomocné karty s tanečními pozicemi slouží k tomu, aby dítě ihned vidělo, která další taneční pozice ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

Specifikace Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

Kategorie Společenské hry
Výrobce EFKO
Nejnižší cena 88 Kč

Zpívej a tancuj HOLKA MODROOKÁ - EFKO 54684

Nejznámější dětské písničky PRO POKROČILEJŠÍ s obrázky a notami rozvíjí hudební sluch, rytmiku i komunikaci rodiče s dítětem. U textů 11 jednoduchých písniček najdete i nápovědu, jak na jednotlivé písničky tancovat. Pomocné karty s tanečními pozicemi slouží k tomu, aby dítě ihned vidělo, která další taneční pozice v písničce následuje. Vyrobeno v České republice.

Vhodné pro děti od 5 let.

... a dál?

Produkt Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouEfko Zpívej a tancuj - Holka modrooká - parametry

Název produktu: Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká
Výrobce: EFKO
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 5
Podrobný popis:
 • Nejznámější dětské písničky pro starší děti s obrázky a notami rozvíjí hudební sluch, rytmiku i komunikaci rodiče s dítětem. U textů 11-ti jednoduchých písniček najdete i nápovědu, jak na jednotlivé písničky tancovat. Pomocné karty s tanečními pozicemi slouží k tomu, aby dítě ihned vidělo, která další taneční pozice v písničce následuje. Seznam písníček: Ach synku, synku
 • Hlava, ramena, kolena, palce
 • Holka modrooká
 • Já do lesa nepojedu
 • Šla Nanynka do zelí
 • Na tý louce zelený
 • Pod naším okýnkem
 • Travička zelená
 • Maličká su
 • V zahradě na hrušce
 • Komáři se ženili Písničky umožňují dětem: - aktivně nebo pasivně se radovat z pohybu - vnímat rytmus, intonaci, melodii řeči a zpěvu - seznámit se hravě s notami a tóny - bavit se, napodobovat a smát se Pokud máte doma xylofon, můžete si k tanci písničku i zahrát. Notový zápis je připravený i pro ty, kteří noty ještě neznají. Hra přispívá k rozvoji dítěte v oblasti jemné a hrubé motoriky, řeči, zrakového a sluchového vnímání a také ke kvalitnějšímu vzájemnému porozumění mezi dítětem a dospělým. Balení obsahuje: 11 ks karet písničkami, kartičky s tanečními návody, 1 návod ke hře Společenská hra pro děti od českého výrobce EFKO. Společenská hra , doporučený věk od 0,25 let, česká lokalizace . Zpívej a tancuj je pohybová hudební hra pro rodiče a dítě. Obsahuje jedenáct známých lidových písniček, které si rodiče se svými dětmi mohou zahrát, zazpívat a dle obrázků i sestavit taneček ke každé písničce. Pomocné karty s tanečními pozicemi slouží k tomu, aby dítě ihned vidělo, která další taneční pozice v písničce následuje. Každá písnička obsahuje vedle textu i notový záznam a taneční návod. Pokud máte doma hudební nástroj, můžete si písničku i zahrát, protože díky šikovnému notovému zápisu se obejdete i bez znalosti not. Zvukový záznam všech skladeb navíc naleznete na webových stránkách výrobce.Hra Zpívej a tancuj byla navržena ve spolupráci se speciálními pedagogy. Dítě se nenásilnou a zábavnou formou naučí vnímat rytmus, intonaci, melodii řeči i zpěvu. Seznámí se s notami i tóny a navíc se naučí radovat z pohybu. Dítě se také učí napodobovat druhé, buduje si vztah k hudbě a v neposlední řadě prohlubuje komunikaci s rodiči

Přidat recenzi pro Efko Zpívej a tancuj - Holka modrooká

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.