Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L.

Knihy

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L.

Hodnocení: 1x
  • 4

Zboží na objednání z ciziny.. ucelený čtyřdílný soubor učebnic španělštiny učebnice jsou pro kluky a holčičky od 6 do 10 let a dovedou malé „studenty“ k úrovním A1 a A2 Colega je jméno hlavní postavy–plyšového pejska, ten prochází všemi čtyřmi díly a skutečně existuje jako pomůcka pro učitele, kterou mohou používat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L. koupíte i tady

Specifikace Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 501 Kč

Kurz španělštiny pro děti od 7 let. Celým kurzem provádí děti postava pejska. Kniha obsahuje 6 tematických celků, v každém je na čtyřech dvojlistech prezentace aktivit, učení se nových slovíček a struktur prostřednictvím písniček, her, atd.. Jsou využívány především ústní dovednosti a poslech s porozuměním. Poslední dvoustrana dává žákovi prostor k opětovnému použití získaných poznatků k vytvoření projektu. - balíček obsahuje knihu, cvičebnici a poslechové CD, 1. dílPodtitul: UčebniceAutor: Maria Luisa » ... a dál?

Produkt Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L.

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L. - parametry

Název produktu: Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Colega 1 UČ + CD + PS /paket/ - HORTELANO, M. L.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 501 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetríte až: 148 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zboží na objednání z ciziny.. ucelený čtyřdílný soubor učebnic španělštiny učebnice jsou pro kluky a holčičky od 6 do 10 let a dovedou malé „studenty“ k úrovním A1 a A2 Colega je jméno hlavní postavy–plyšového pejska, ten prochází všemi čtyřmi díly a skutečně existuje jako pomůcka pro učitele, kterou mohou používat při vyučování během celého školního roku Colega vstupuje do všech částí výuky, se kterými se pracuje ve třídě, pochází ze Španělska, umí pouze španělsky a protože on jiným jazykům nerozumí, pomáhá dětem naučit se španělštinu, děti se s ním snaží domluvit a mají radost, když se jim to povede a on je spokojený španělština je dětem přibližována roztomilou a hravou formou, učebnice je plná ilustrací, které přesně vystihují a doplňují věkovou kategorii i cíle, kterých by měli malí žáci dosáhnout přirozený postup práce lekce po lekci a probíraná témata navozují pracovní aktivity rozmanitým a komunikativním způsobem, ve kterých zábava je hlavním prvkem výuky, ale je spojena s porozuměním a mluvním projevem Colega 1 Učebnice má 6 tematických celků (Unidades) a každý z nich zahrnuje 4 lekce (Lecciones).Obsah a jasný postup práce v učebnici je přizpůsoben věku dětí. Specifická práce s jednotlivými jazykovými aktivitami směřuje především na poslech a mluvené slovo. Děti naslouchají a pozorují, opakují, hrají si, poslouchají a zpívají písničky, sledují obrázkové seriály, radují se u pohádky. Současně vše vybarvují a dokreslují v pracovním sešitě. Postupně objevují slovíčka, která mohou používat při práci ve třídě, naučí se mluvit o sobě a své rodině, o svém těle a zdraví, o oblečení, povídají si o zvířatech. Společně oslaví narozeniny jednoho se svých přátel a mohou hovořit o činnostech, které se jim líbí a baví je. Na závěr učebnice 1. dílu ještě proberou oblíbené ovoce a zeleninu a rostliny, které pěstují. Také hrají dětské hry pocházející z celého hispánského světa, mohou je sledovat na videu přes Canal Jóvenes. V učebnici je vložené CD audio, na kterém jsou cvičení na poslech a písničky k učebnici a k pracovnímu sešitu (seznam stop audio nahrávek je připojen na konci učebnice a na konci pracovního sešitu). Nedílnou součástí učebnice je pracovní sešit.  Skladba tematického celku (Unidad) každá ze 6 Unidades je rozdělena na 4 lekce (4 dvoustrany) 4 dvoustrany, rozvíjejí aktivity umožňující práci se slovní zásobou a novými strukturami prostřednictvím písní, her, apod. Každá lekce zahrnuje funkční obsah a určitou slovní zásobu. Pracuje se speciálně s mluvenými dovednostmi: poslech a porozumění a vlastní ústní projev. poslední dvoustrana Projekt = nabízí dětem vytvořit něco svého a využít, hravou a družnou formou, znalosti získané v průběhu lekce (Y ahora … Nuestro proyecto), je to opakování a hodnocení toho, co se naučili Despues del exito de La Pandilla, las autoras nos presentan Colega, un material que se puede utilizar con ninos mas pequenos, a partir de los 7 anos. El titulo del manual, Colega, alude al principal protagonista de la historia,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.