Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Dolgit gel 50 g

Léky na srdce, cévy a krev

Dolgit gel 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Dolgit gel je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu   Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica držitel registračního rozhodnutí Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, SRN. Výhradní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dolgit gel 50 g koupíte i tady

Specifikace Dolgit gel 50 g

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce Dolorgiet
Nejnižší cena 183 Kč

Dolgit gel je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení... ... a dál?

Produkt Dolgit gel 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Dolgit gel 50 g - parametry

Název produktu: Dolgit gel 50 g
Výrobce: Dolorgiet
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dolgit gel je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu   Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica držitel registračního rozhodnutí Dolorgiet Pharmaceuticals, St. Augustin/Bonn, SRN.

Výhradní distributor pro ČR: Pro. Med. CS Praha a.s., Praha, ČR. složení - (zpravidla) účinné látky lbuprofenum 5 g ve 100 g gelu. složení - pomocné látky Isopropylalkohol, střední nasycené triacylglyceroly, isopropylidenglycerol, poloxamer, čištěná voda, levandulová silice, silice květů citroníku hořkého. indikační skupina Nesteroidní antiflogistikum. charakteristika Ibuprofen působí proti bolesti a zánětu. Jeho účinek je podmíněn tlumením tvorby prostaglandinů a jiných zprostředkovatelů, které se podílejí na vzniku a rozvoji těchto příznaků. Ke zmírnění bolesti, zmenšení otoků a značnému zlepšení hybnosti končetin dochází již za půl hodiny. indikace nebo použití (parafarm.) Dolgit gel je určen k místní léčbě poranění pohybového ústrojí při sportu nebo při nehodách, jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu.

Na doporučení lékaře se přípravek používá k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí (zánětlivých revmatických onemocnění kloubů a páteře, otoků nebo zánětů měkkých tkání, přiléhajících ke kloubům, např. tíhových váčků (burs), šlach, šlachových pochev, vazů a kloubních pouzder, dále při ztuhlosti ramene, bolestech svalů, ústřelu (lumbagu)) a při zánětech žil.

Přípravek je určen pro dospělé a děti od 14 let. kontraindikace Dolgit gel se nesmí používat při známé přecitlivělosti na ibuprofen, pomocné látky a jiné protizánětlivé léky (nesteroidní antiflogistika), která se v minulosti projevila záchvaty astmatu, kopřivkou nebo rýmou.

Dolgit gel nesmí být použit na porušený kožní povrch (otevřené rány nebo kožní onemocnění), ani na sliznice a do očí.

Dolgit gel není vhodný pro léčení dětí do 14 let. nežádoucí účinky Dolgit gel je při použití na kůži obvykle dobře snášen. Během léčby může ojediněle dojít k projevům přecitlivělosti na některou složku přípravku, která se může projevit zduřením a zčervenáním kůže, pocity pálení nebo svědění, někdy i výsevy drobných pupínků.

Ve velmi vzácných případech může dojít k rozvoji reakce z přecitlivělosti ve formě dušnosti vyvolané zúžením průdušek.

Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí přerušte léčbu a poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. interakce Dosud nejsou známy interakce místně podávaného ibuprofenu s jinými léky. Přesto bez porady s lékařem nenanášejte na stejná místa jiné přípravky k zevnímu použití. těhotenství a laktace Během těhotenství a kojení lze přípravek použít pouze na doporučení lékaře. Při kojení se přípravek nesmí dlouhodobě nanášet na velké plochy, v poslední třetině těhotenství se přípravek nepoužívá. dávkování Pokud lékař nedoporučí jinak, nanese se 3-4krát denně v časových


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.