DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom)
DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom)

DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom)

od 3 590 Kč
První použití dronu, gimbalu či kamery může být pro někoho až děsivá zkušenost v důsledku strachu z rozbití zařízení. Hlavně ostřílení profesionálové pak ocení jistotu toho, že se jejich větší investice po krátké době neznehodnotí. Chraňte svůj dron na maximum a nedovolte tak, aby vaše peníze přišly nazmar! DJI Care Refresh Card je prémiová záruka na 1 rok ušitá na míru pro dron DJI Mavic 2, která je navázána na konkrétní S/N modelu. Toto…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
3 590 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom)
Výrobce: DJI
Minimální cena: 3 590 Kč
Maximální cena: 3 590 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

První použití dronu, gimbalu či kamery může být pro někoho až děsivá zkušenost v důsledku strachu z rozbití zařízení. Hlavně ostřílení profesionálové pak ocení jistotu toho, že se jejich větší investice po krátké době neznehodnotí. Chraňte svůj dron na maximum a nedovolte tak, aby vaše peníze přišly nazmar! DJI Care Refresh Card je prémiová záruka na 1 rok ušitá na míru pro dron DJI Mavic 2, která je navázána na konkrétní S/N modelu. Toto sériové číslo snadno zadáte i s aktivačním kódem na stránce DJI Care Activation a váš dron už je pod krytím této služby.

Díky této prémiové záruce se tak nemusíte obávat toho, že své vybavení zničíte a že budete muset fungovat bez něj. Tento servisní plán totiž pokrývá náhradní součástky (tělo dronu, vrtule, závěs, baterie a kamera), opravy a výměny dílů, náklady na dopravu a dokonce až 2 úplné výměny celého produktu. K dispozici máte také telefonickou VIP podporu, který je dostupná ve Spojených státech, v Kanadě, v zemích Evropské unie, ve Spojeném království, v Hong Kongu i v pevninské Číně.

Po splnění základních podmínek máte v rámci této služby při neúmyslném poškození dronu, jako jsou například různé chyby pilota, přerušení signálu a následný pád dronu, utopení zařízení či jeho srážka s překážkou, nárok až na 2 úplné výměny dronu za malý příplatek. Jako náhradu obdržíte za tento příplatek zcela nový dron nebo dron, který odpovídá stavu nového zařízení. Navíc při uplatnění záruky ve stejném regionu, kde byla záruka pořízena, DJI uhradí všechny náklady spojené s přepravou do servisu i zpět.

Podmínky aktivace

Záruku lze uplatnit na všechny drony DJI Mavic 2, i když jste je zakoupili již v dřívější době. Musí však splnit alespoň 1 ze 3 následujících podmínek:

  1. Zcela nový a neaktivovaný dron
  2. Dron aktivovaný během posledních 48 hodin
  3. Dron opravovaný v oficiálním servisním středisku DJI (aktivace do 72 hodin)

Upozornění: V současnosti je možné pro 1 produkt zakoupit službu DJI Care Refresh pouze jednou. Platnost služby tak nelze po vypršení prodloužit.

Hlavní přednosti
  • Prémiová záruka DJI Care Refresh Card s roční platností a se servisním plánem pro nové i zánovní drony DJI Mavic 2
  • Tato licence představuje komplexní krytí dronu při neúmyslném mechanickém poškození či při poškození vodou
  • Stačí zadat aktivační kód z DJI Care Refresh Card a sériové číslo dronu na webové stránce DJI Care Activation a váš dron je okamžitě pod ochranou této služby
  • Tento servisní plán pokrývá náhradní so

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.