Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol.

Knihy

Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Projekt sa opiera o ročenky vydávané v uvedenom období v spolupráci pražského a bratislavského Divadelného ústavu. Jeho zámerom je poskytovať v daných možnostiach čo najpresnejšie a najkompletnejšie informácie mapujúce faktografickú stránku divadelnej tvorby a sprístupniť základné dokumentačné a informačné materiály ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol. koupíte i tady

Specifikace Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol.

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 74 Kč

Projekt sa opiera o ročenky vydávané v uvedenom období v spolupráci pražského a bratislavského Divadelného ústavu. Jeho zámerom je poskytovať v daných možnostiach čo najpresnejšie a najkompletnejšie informácie mapujúce faktografickú stránku divadelnej tvorby a sprístupniť základné dokumentačné a informačné materiály o období 60. rokov 20. storočia, ktoré z mnohých hľadísk zohrávali mimoriadne významnú úlohu vo vývine slovenskej divadelnej kultúry. Vďaka výskumu Divadelného ústavu je tzv. retroročenka cenným a » ... a dál?

Produkt Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol.

Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol. - parametry

Název produktu: Divadelný ústav Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Projekt sa opiera o ročenky vydávané v uvedenom období v spolupráci pražského a bratislavského Divadelného ústavu. Jeho zámerom je poskytovať v daných možnostiach čo najpresnejšie a najkompletnejšie informácie mapujúce faktografickú stránku divadelnej tvorby a sprístupniť základné dokumentačné a informačné materiály o období 60. rokov 20. storočia, ktoré z mnohých hľadísk zohrávali mimoriadne významnú úlohu vo vývine slovenskej divadelnej kultúry. Vďaka výskumu Divadelného ústavu je tzv. retroročenka cenným a jediným kompletným zdrojom informácií o činnosti divadiel, jednotlivých slovenských umelcov v danej sezóne, premiérach a stavoch súborov. Divadlá na Slovensku - Sezóna 1965/1966 - Ján Jaborník a kol. od authora Ján Jaborník a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.