Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Plyšové hračky » Srovnání cen Dino Minipexeso Krtek

Plyšové hračky

Dino Minipexeso Krtek

Hodnocení: 2x
  • 3.5

V minipexesu pro malé děti je 24 kartiček s 12 páry obrázků oblíbených postaviček. Hráči postupně hledají 2 stejné obrázky. Vyhrává ten, kdo najde více párů. Obsah: 24 pevných kartiček 1 návod Display obsahuje 40 krabiček (mix 4 motivů). Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dino Minipexeso Krtek koupíte i tady

Specifikace Dino Minipexeso Krtek

Kategorie Plyšové hračky
Výrobce DINO
Nejnižší cena 28 Kč

V Krtečkově edici budete vybírat z 4 různých motivů – zvolený obrázek (písmenko A – D) uveďte do poznámky při objednávce. Cena je vždy za 1 balíček. Minipexeso bylo vyrobeno v ČR. Použitý karton je pevný a zdravotně nezávadný, takže se nemusíte obávat ani v případě, že děti nějakou kostičku omylem pozřou. Balení obsahuje: 12 dvojic karet Od věku: Roky 03 Pro holky / kluky: pro holky i kluky Material: Papír ... a dál?

Produkt Dino Minipexeso Krtek

Dino Minipexeso Krtek - parametry

Název produktu: Dino Minipexeso Krtek
Výrobce: DINO
Minimální cena: 28 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V minipexesu pro malé děti je 24 kartiček s 12 páry obrázků oblíbených postaviček. Hráči postupně hledají 2 stejné obrázky. Vyhrává ten, kdo najde více párů. Obsah: 24 pevných kartiček 1 návod Display obsahuje 40 krabiček (mix 4 motivů). Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou činnost v oblasti her, puzzlí a obrázkových kostek - program Dino a obchodní činnost v oboru hraček v tuzemsku i zahraničí. Do povědomí široké veřejnosti se společnost dostala díky řadě úspěšných her a širokému sortimentů puzzlí jako jsou např.: „Dostihy a sázky“ nebo „Člověče nezlob se“ a „Pojď si hrát“. Široký program rovněž využívá atraktivní mezinárodní i domácí licence jako: Walt Disney nebo Zdeněk Miler atd. Základem strategie vývoje produktů Dino byl od počátku důraz na nejvyšší kvalitu obsahu, výtvarného zpracování a technického provedení Společnost vyvíjí vlastní Dino program puzzlí, společenských her a obrázkových kostek, ve kterém při zachování vysoké kvality respektuje jak kulturní, tak cenové zvyklosti lokálních trhů. Dino program využívá významné licenční tituly pro všechny zmíněné sortimenty. Nabízí kompletní program dětských a dospělých puzzlí, dětských, rodinných, edukativních i party her ve velmi dobré kvalitě. Společnost Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníky, grafiky a vynálezci a pro jednotlivé zákazníky nabízí výrobu speciálních nebo lokálně adaptovaných titulů. Společenská hra pexeso je stálicí, které baví již několik generací.Hra je vhodná pro děti od 3 let. Je určená pro 2 - 4 hráče. Hrací doba je cca 20 minut.Díky hře si vaše děti procvičí paměť a postřeh. Pexeso vyniká nádherně ilustrovanými obrázky známé postavičky Krtečka a jeho kamarádů.Minipexeso pro nejmenší hráče obsahuje 12 párů obrázků. Hráči si cvičí paměť při hledání dvojic stejných obrázků. Vyhrává ten, kdo najde více párů.Mini rozměr oceníte hlavně Minipexeso Krtek - Kolektiv V Krtečkově edici budete vybírat z 4 různých motivů. Minipexeso bylo vyrobeno v ČR. Použitý karton je pevný a zdravotně nezávadný, takže se nemusíte obávat ani v případě, že děti nějakou kostičku omylem pozřou. Balení obsahuje: 12 dvojic karet z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Karetní hry | Pexesa | Papírová pexesa od Dino Toys naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Dino Minipexeso Krtek růžová krabička Pexeso je karetní hra pro nejméně dva hráče zaměřená na paměť a soustředění. Její původní název je Memory (anglicky Paměť). Název PEXESO je český akronym vzniklý ze sousloví PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ. Hraje se speciální sadou karet. Balíček se skládá ze sudého počtu, nejčastěji 64 karet, které tvoří dvojice. Cílem hry je nalézt co nejvíce dvojic. Hledej stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde dvojic nejvíce. Hra obsahuje 12 dvojic karet z pevného a zdravotně nezávadného kartonu. V nabídce 4 varianty, zasíláme podle možností skladových zásob. Cena platí za 1ks. Dětská hra Krteček a dopravní prostředky - mini pexeso s pevnými kartičkami. Klasická


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.