Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Diclofenac AL 25 mg 20 tablet

Léky

Diclofenac AL 25 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Diclofenac AL 25 enterosolventní tablety (Diclofenacum natricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83214
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Diclofenac AL 25 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Diclofenac AL 25 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 46 Kč

Diklofenak se užívá při zánětech kloubů, dně a revmatických onemocněních, působí protizánětlivě a protibolestivě. Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Diclofenac AL 25 mg 20 tablet

Diclofenac AL 25 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Diclofenac AL 25 mg 20 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 61 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Diclofenac AL 25 enterosolventní tablety (Diclofenacum natricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. - Pokud se do 3-5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V této příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Diclofenac AL 25 a k čemu se užívá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Diclofenac AL 25 užívat 3. Jak se přípravek Diclofenac AL 25 užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Diclofenac AL 25 uchovávat 6. Další informace 1. Co je přípravek Diclofenac AL 25 a k čemu se užívá Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diklofenak, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Přípravek Diclofenac AL 25 ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky). Neovlivňuje však příčinu zánětu. Diclofenac AL 25 je určen pro léčbu následujících stavů: Léčba bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku nebo zánětu. Na doporučení lékaře: - akutní artritida (zánětlivé postižení kloubů) včetně záchvatů dny - chronická artritida (zvláště revmatoidní artritida) - ankylosující spondylitida (Bechtěrevova choroba) a další spondylartritidy (zánětlivá kloubní onemocnění postihující především páteř) - bolestivé stavy na podkladě degenerativních onemocnění kloubů a páteře (osteoartróza a spondylartróza) - mimokloubní revmatismus (revmatismus měkkých tkání) Uvolnění léku a nástup účinku přípravku Diclofenac AL 25 může být pomalejší. Diclofenac AL 25 by proto neměl být užíván při stavech, kdy je zapotřebí rychlého nástupu účinku. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Diclofenac AL 25 užívat Neužívejte přípravek Diclofenac AL 25: Pokud jste alergický/á (přecitlivělý/á) na diklofenak nebo některou pomocnou látku obsaženou v přípravku (viz odstavec Další informace na konci této příbalové informace). Pokud jste již v minulosti měl/a alergickou reakci na přípravek k léčbě bolesti, zánětu nebo horečky jako např. diklofenak nebo kyselina acetylsalicylová Pokud máte nebo jste v minulosti opakovaně měl/a žaludeční nebo dvanáctníkový vřed/krvácení. Pokud krvácíte z trávicího traktu (příznaky jsou krev ve stolici nebo černá stolice) nebo jste v minulosti měl/a tyto potíže v souvislosti s užíváním nesteroidních protizánětlivých léků. Při těžším onemocnění jater nebo ledvin. Pokud trpíte vážným srdečním onemocněním. Pokud máte neobjasn


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.