Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Léky

Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Hodnocení: 11x
  • 3.18182

Přípravek Dexoket se užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72937
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet koupíte i tady

Specifikace Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce LABORATORIOS MENARINI
Nejnižší cena 59 Kč

Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní antirevmatika (NSA). Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea). Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. ... a dál?

Produkt Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet
Výrobce: LABORATORIOS MENARINI
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 92 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.18 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 3.18182
Podrobný popis:

Přípravek Dexoket se užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Dexoket a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Dexoket užívat3. Jak se přípravek Dexoket užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Dexoket uchovávat6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK DEXOKET A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní antirevmatika (NSA). Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea).Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK DEXOKET UŽÍVAT Neužívejte přípravek Dexoket: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na dexketoprofen trometamol nebo na kteroukoli další složku přípravku Dexoket (viz bod 6), jestliže jste alergický/á na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiná nesteroidní antirevmatika, jestliže máte astma nebo jste měl/a astmatický záchvat, akutní alergickou rýmu (krátkodobý zánět nosní sliznice), nosní polypy (vyklenutí nosní sliznice způsobené alergií), kopřivku (kožní vyrážku), angioedém (otok obličeje, očí, rtů nebo jazyka či dýchací obtíže) nebo dušnost na hrudi po užití kyseliny acetylsalicylové nebo jiných nesteroidních antirevmatik, jestliže máte nebo jste v minulosti měl/a žaludeční či dvanáctníkový vřed, krvácení do žaludku nebo střev nebo máte chronické zažívací obtíže (např. zažívací potíže, pálení žáhy), jestliže jste prodělal/a krvácení do žaludku nebo střev nebo proděravění žaludku či střev ve vztahu k předchozí léčbě nesteroidními antirevmatiky (NSA) užívanými k léčbě bolesti, jestliže máte onemocnění střev s chronickým zánětem (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida), jestliže máte závažné srdeční selhání, středně závažné nebo závažné problémy s ledvinami nebo závažné problémy s játry, jestliže trpíte poruchami krvácivosti nebo poruchami krevní srážlivosti, během těhotenství nebo kojení, jestliže jste mladší 18 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Dexoket je zapotřebí: jestliže trpíte nebo jste někd


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.