MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Ostatní z kategorie léky

Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Hodnocení: 14x
  • 3.5
EAN: 4013054014738

Přípravek Dexoket se užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 14 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

  • na lačno docela dráždí žaludek a s jídlem zase nefunguje :)

Čerstvá hodnocení Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

  • 2

kouťák, 30. srpna 2018

  • na lačno docela dráždí žaludek a s jídlem zase nefunguje :)

na bloknutou krční páteř, která střílí přes rameno, loket až do prstů u ruky nefunguje. Chce to něco silnějšího.


Specifikace Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce LABORATORIOS MENARINI
Nejnižší cena 59 Kč
Příznaky Bolest
Forma přípravku Tablety

Dexoket 25mg 10 tablet od Berlin-Chemie na GigaLékárna.cz za 59 Kč . ... a dál?

Produkt Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


OMRON C102

OMRON C102

od 1 499 Kč

Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 899 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 549 Kč

OMRON C900

OMRON C900

od 2 403 Kč

CLATRONIC GS 3656

CLATRONIC GS 3656

od 929 Kč

Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet
Výrobce: LABORATORIOS MENARINI
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 250 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 14 x
Hodnocení:
  • 3.5
Příznaky Bolest
Forma přípravku Tablety
Podrobný popis:

Přípravek Dexoket se užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Dexoket a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Dexoket užívat3. Jak se přípravek Dexoket užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek Dexoket uchovávat6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK DEXOKET A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Dexoket je lék proti bolesti ze skupiny léků označovaných jako nesteroidní antirevmatika (NSA). Užívá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti svalů, bolesti zubů a při menstruačních bolestech (dysmenorhea).Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK DEXOKET UŽÍVAT Neužívejte přípravek Dexoket: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na dexketoprofen trometamol nebo na kteroukoli další složku přípravku Dexoket (viz bod 6), jestliže jste alergický/á na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiná nesteroidní antirevmatika, jestliže máte astma nebo jste měl/a astmatický záchvat, akutní alergickou rýmu (krátkodobý zánět nosní sliznice), nosní polypy (vyklenutí nosní sliznice způsobené alergií), kopřivku (kožní vyrážku), angioedém (otok obličeje, očí, rtů nebo jazyka či dýchací obtíže) nebo dušnost na hrudi po užití kyseliny acetylsalicylové nebo jiných nesteroidních antirevmatik, jestliže máte nebo jste v minulosti měl/a žaludeční či dvanáctníkový vřed, krvácení do žaludku nebo střev nebo máte chronické zažívací obtíže (např. zažívací potíže, pálení žáhy), jestliže jste prodělal/a krvácení do žaludku nebo střev nebo proděravění žaludku či střev ve vztahu k předchozí léčbě nesteroidními antirevmatiky (NSA) užívanými k léčbě bolesti, jestliže máte onemocnění střev s chronickým zánětem (Crohnova choroba, ulcerózní kolitida), jestliže máte závažné srdeční selhání, středně závažné nebo závažné problémy s ledvinami nebo závažné problémy s játry, jestliže trpíte poruchami krvácivosti nebo poruchami krevní srážlivosti, během těhotenství nebo kojení, jestliže jste mladší 18 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Dexoket je zapotřebí: jestliže trpíte nebo jste někd


Zkušenosti s Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

kouťák, 30. srpna 2018


PROTI:   na lačno docela dráždí žaludek a s jídlem zase nefunguje :)

na bloknutou krční páteř, která střílí přes rameno, loket až do prstů u ruky nefunguje. Chce to něco silnějšího.
Hodnocení:
  • 2
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Dexoket 25 tablety 25 mg 10 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.