Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Denisa Linhartová: Tenis

Knihy

Denisa Linhartová: Tenis

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato moderně zpracovaná kniha o tenise se věnuje komplexnímu shrnutí teorie a hlavně praxe tenisové výuky. Její autorkou je zkušená tenistka a trenérka dětí i aktivních hráčů. Čtenáři se seznámí s technikou a nácvikem jednotlivých tenisových úderů, s taktickými zásadami dvouhry a čtyřhry, s osobností trenéra a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tenis
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Denisa Linhartová: Tenis

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 94 Kč

Tato moderně zpracovaná kniha o tenise se věnuje komplexnímu shrnutí teorie a hlavně praxe tenisové výuky. Její autorkou je zkušená tenistka a trenérka dětí i aktivních hráčů. Čtenáři se seznámí s technikou a nácvikem jednotlivých tenisových úderů, s taktickými zásadami dvouhry a čtyřhry, s osobností trenéra a zásadami tréninku dětí a mládeže. Autorka se věnuje také systému nových tenisových soutěží pro děti - minitenisu (věková kategorie 6-7 let) a babytenisu (věková kategorie 8-9 let). Obsah: Úvod a » ... a dál?

Produkt Denisa Linhartová: Tenis

Denisa Linhartová: Tenis - parametry

Název produktu: Denisa Linhartová: Tenis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato moderně zpracovaná kniha o tenise se věnuje komplexnímu shrnutí teorie a hlavně praxe tenisové výuky. Její autorkou je zkušená tenistka a trenérka dětí i aktivních hráčů. Čtenáři se seznámí s technikou a nácvikem jednotlivých tenisových úderů, s taktickými zásadami dvouhry a čtyřhry, s osobností trenéra a zásadami tréninku dětí a mládeže. Autorka se věnuje také systému nových tenisových soutěží pro děti - minitenisu (věková kategorie 6-7 let) a babytenisu (věková kategorie 8-9 let). Obsah: Úvod a charakteristika tenisu 1. Historie tenisu 1.1 V zahraničí 1.2 V českých zemích 2. Tenisové vybavení 2.1 Raketa a její výběr 2.2 Míče 2.3 Oblečení a obuv 3. Tenisový dvorec 3.1 Základní druhy dvorců 4. Pravidla hry 4.1 Dvouhra 4.1.1 Podání a příjem 4.1.2 Počítání bodů 4.1.3 Sada (set) 4.2 Čtyřhra 5. Technika základních úderů 5.1 Držení rakety 5.2 Jednoduchá cvičení s raketou a míčem 5.3 Rozdělení a přehled tenisových úderů 5.4 Forhend 5.5 Bekhend 5.5.1 Přímý bekhend jednoruč 5.5.2 Přímý bekhend obouruč 5.6 Volej 5.6.1 Forhendový a bekhendový volej 5.7 Podání 5.7.1 Přímé podání 5.7.2 Podání s boční rotací 5.7.3 Podání s kombinovanou rotací 5.8 Smeč 5.9 Return - příjem podání 5.10 Lob 5.11 Stopbal - kraťas 5.12 Halfvolej 5.13 Nabíhané údery 5.14 Prohození 6. Technika pohybu po dvorci 6.1 Pohyb stranou - forhend 6.2 Pohyb vpřed 6.3 Pohyb po ustoupení vzad 7. Dvouhra 7.1 Taktické rady 7.2 Herní situace 7.3 Postavení hráče při dvouhře 7.4 Taktické systémy 8. Čtyřhra - debl 8.1 Hlavní rozdíly mezi dvouhrou a čtyřhrou 8.2 Základní principy čtyřhry 8.3 Funkce hráčů ve čtyřhře 9. Kondiční příprava tenisty 9.1 Obratnostní (koordinační) schopnosti 9.2 Rychlostní schopnosti 9.3 Silové schopnosti 9.4 Vytrvalostní schopnosti 9.5 Pohyblivost 9.6 Strečink 10. Trenér 11. Trénink dětí a mládeže 11.1 Kdy, kde a jak začít? 11.2 Trenér a trénink dětí 11.3 Rozvoj hráče v jednotlivých věkových kategoriích 11.4 Rodiče - tenis - děti 12. Systém soutěží 12.1 Co je to minitenis? 12.2 Co je to babytenis? 12.2.1 Pravidla pro kategorie minitenisu a babytenisu 12.3 Organizace soutěží Závěr Literatura Tenis je jedna z nejrozšířenějších míčových sportovních her, která se dá hrát v kterémkoli věku a zejména na jakékoli úrovni. Jediné, co ke hře potřebujete, je alespoň trochu vhodné hřiště, raketa, míček a hlavně – nejlépe úrovní odpovídající – partner. Kniha seznamuje čtenáře s technikou a nácvikem jednotlivých tenisových úderů, popisuje, jak zvolit tu nejvhodnější taktiku při dvouhře i čtyřhře i jak si vybudovat a následně udržovat vlastní kurt. Tenisoví fanoušci v ní naleznou popis nejvýznamnějších světových soutěží jednotlivců i družstev a charakteristiky nejlepších světových i českých tenistů. Obsah: Sport pro celý život 1. Charakteristika tenisu 2. Historický vývoj Z historie českého tenisu 3. Tenisové názvosloví 4. Tenisové vybavení Míček Raketa Vývoj rakety Výběr vhodné rakety Výplety raket Oblečení a obutí 5. Nácvik základních úderů Technika hry s raketou Držení rakety Rozdě


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.