Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu

Knihy naučná literatura

Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Velmi čtivá a inspirující knížka je neocenitelným průvodcem pro každého, kdo se chce více rozvíjet a dosáhnout osobního úspěchu a spokojenosti. Úspěšní a spokojení lidé mají vlastnost, která je odlišuje od ostatních a je okamžitě nápadná: tzv. resilienci, jinými slovy vyrovnanost, odolnost. Jde o vlastnost, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak posílit svou odolno..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu koupíte i tady

Specifikace Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

Velmi čtivá a inspirující knížka je neocenitelným průvodcem pro každého, kdo se chce více rozvíjet a dosáhnout osobního úspěchu a spokojenosti. Úspěšní a spokojení lidé mají vlastnost, která je odlišuje od ostatních a je okamžitě nápadná: tzv. resilienci, jinými slovy vyrovnanost, odolnost. Jde o vlastnost, která je v dnešním světě stále důležitější a touží po ní více a více lidí. Resilientní lidé přistupují k výzvám, které před ně staví život, pozitivně, s vnitřní vyrovnaností, klidem, sebedůvěrou, odvahou, » ... a dál?

Produkt Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu

Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu - parametry

Název produktu: Denis Mourlane: Jak posílit svou odolnost a vnitřní sílu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 226 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Velmi čtivá a inspirující knížka je neocenitelným průvodcem pro každého, kdo se chce více rozvíjet a dosáhnout osobního úspěchu a spokojenosti. Úspěšní a spokojení lidé mají vlastnost, která je odlišuje od ostatních a je okamžitě nápadná: tzv. resilienci, jinými slovy vyrovnanost, odolnost. Jde o vlastnost, která je v dnešním světě stále důležitější a touží po ní více a více lidí. Resilientní lidé přistupují k výzvám, které před ně staví život, pozitivně, s vnitřní vyrovnaností, klidem, sebedůvěrou, odvahou, lidskostí a velkou důsledností a disciplínou, což jim přináší výrazný osobní úspěch a uspokojení. Autor jasně a srozumitelně ukazuje, co ovlivňuje resilienci člověka a co udělat, abyste dosáhli skutečné vnitřní síly, odolnosti a vyrovnanosti a začlenili koncept resilience do svého každodenního života.   Z obsahu O autorovi 9 Předmluvy 11 Předmluva kapitána 11 Předmluva autora: Přistání ve Phoenixu v Arizoně 16 Úvod: Jsme bezmocně svobodní? 19 1 Viktor Frankl: Příklad mimořádné resilience 29 1.1 Nejtemnější bouře 29 1.2 Maják v nejtemnější bouři 30 2 Neodhalená schopnost skutečně úspěšných 35 3 A jak resilientní jste vy? 39 3.1 Samozřejmě jste resilientní 39 3.2 Jak je to s houbou 40 3.3 Emmy Wernerová a počátky výzkumu resilience 42 3.4 Sedm skutečných faktorů resilience 43 Faktor resilience: Ovládání emocí 45 Faktor resilience: Kontrola impulsů 47 Faktor resilience: Kauzální analýza 49 Faktor resilience: Empatie 51 Faktor resilience: Realistický optimismus 53 Faktor resilience: Orientace na cíl 56 Faktor resilience: Přesvědčení o vlastní účinnosti 57 3.5 Shrnutí a přechod k další části 59 4 Základní předpoklady opravdového úspěchu 61 4.1 "Já vlastně vůbec nevím, co chci!" 61 4.2 5needs(r) - objev pěti základních psychologických potřeb 63 1. základní potřeba: Potřeba dosažení libosti a vyhýbání se nelibosti 66 2. základní potřeba: Potřeba vztahů 67 3. základní potřeba: Potřeba zvýšení vlastní hodnoty a její ochrana 69 4. základní potřeba: Potřeba orientace a kontroly 74 5. základní potřeba: Potřeba koherence 75 4.3 Základní lidské potřeby a resilience 76 4.4 Nerovnováha při uspokojování potřeb 77 4.5 Externí nepřátelé našich základních potřeb 78 4.6 "Já chci! Ne, JÁ chci!" - konkurence základních potřeb 79 4.7 Násilný přístup k základním potřebám - "Mám nebo nemám?" 81 4.8 Shrnutí a přechod k další kapitole 84 5 Poznatek z neurobiologie: Dokážeme víc! 87 6 Zvyšte svou resilienci - 9 plus X cest, které se vyplatí 91 6.1 Love it, change it, leave it (dovednost 1) 93 6.2 Zapněte si radar influence (vlivu) (dovednost 2) 96 Jak to bylo s eskalátory 101 Jak zacházet s neovlivnitelným 104 Poučení ze života Oskara Schindlera 106 6.3 Thought Crafting - pohrajte si se svými myšlenkami (dovednost 3) 108 "Přidaný" 109 Všechno je otázkou postoje aneb naučte se svou "abecedu" 110 Co model říká? 110 6.4 Zapněte svůj emoční radar (dovednost 4) 119 Emoční radar 120 6.5 Udělejte něco, aby vaše ledovce začaly tát (dovednost 5)127 "Jestli to chceš mít do


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.