Delphin Elektronický signalizátor Easy
Delphin Elektronický signalizátor Easy

Delphin Elektronický signalizátor Easy

od 169 Kč
Easy je praktický rybářský signalizátor záběru, který se vyznačuje velmi jednoduchou a spolehlivou konstrukcí. Je určený pro montáž přímo na prut upevněním pomocí elastických gumových popruhů. Na spodní části má umístěn spínač, takže uchycením k prutu se signalizátor automaticky zapne. Pak už stačí jen vložit vlasec do otvoru s otočným snímačem. Při záběru vlasec otáčí kolečko snímače a signalizátor zvukově i světelně oznamuje záběr.…
Parys.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
169 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Delphin Elektronický signalizátor Easy
Výrobce: Delphin
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetříte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Easy je praktický rybářský signalizátor záběru, který se vyznačuje velmi jednoduchou a spolehlivou konstrukcí. Je určený pro montáž přímo na prut upevněním pomocí elastických gumových popruhů. Na spodní části má umístěn spínač, takže uchycením k prutu se signalizátor automaticky zapne. Pak už stačí jen vložit vlasec do otvoru s otočným snímačem. Při záběru vlasec otáčí kolečko snímače a signalizátor zvukově i světelně oznamuje záběr.

Elektronický signalizátor záběru Easy je dodáván s 3 x LR44 bateriemi.

Osvědčený signalizátor záběru při chytání kaprů i dravců (candát, úhoř).

Hlásič - velmi jednoduché a spolehlivé konstrukce, určený pro montáž přímo na prut upevněním pomocí elastických gumových popruhů, záběr oznamuje zvukově i světelně. Žádný záběr kapra nebo dravce neunikne pozornosti s elektronickým hlásičem Delphin Easy. Používá se přímo na prutu, kam se upevní pružnými gumovými popruhy. Pak už jen provlečete vlasec skrze otvor snímače s kolečkem. Jakmile dojde k záběru, upozorní vás zvukovou a světelnou indikací. Součástí elektronického signalizátoru Delphin Easy jsou 3 baterie LR44. Klíčové vlastnosti elektronického hlásiče Delphin EasyRybářský signalizátor záběru kaprů i dravcůJednoduchá montáž na prutSpínač pro automatické zapnutí po nasazeníZvuková a světelná signalizaceDodáván s bateriemi (3× LR44)

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.