Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dějiny politického myšlení II/1

Knihy

Dějiny politického myšlení II/1

Hodnocení: 1x
  • 4

Logická zkoumání II/1 - Edmund Husserl. Po vydání Prolegomen se Husserl rozhodl uveřejnit šest volně souvisejících logických zkoumání, která znamenala převrat v pohledu na povahu a výkony subjektivního vědomí. Husserl se v hlavní části svých analýz snaží ukázat, jak je možno skloubit realitu konkrétně se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Dějiny politického myšl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dějiny politického myšlení II/1 koupíte i tady

Specifikace Dějiny politického myšlení II/1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 398 Kč

Husserl se rozhodl uveřejnit šest volně souvisejících logických zkoumání, v hlavní části se snaží ukázat, jak je možno skloubit realitu konkrétně se odehrávajících aktů. ... a dál?

Produkt Dějiny politického myšlení II/1

Dějiny politického myšlení II/1 - parametry

Název produktu: Dějiny politického myšlení II/1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 398 Kč
Maximální cena: 493 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Logická zkoumání II/1 - Edmund Husserl. Po vydání Prolegomen se Husserl rozhodl uveřejnit šest volně souvisejících logických zkoumání, která znamenala převrat v pohledu na povahu a výkony subjektivního vědomí. Husserl se v hlavní části svých analýz snaží ukázat, jak je možno skloubit realitu konkrétně se odehrávajících aktů, jež mají intencionální povahu, s jejich ideálně intencionální podstatou a jak je na tomto základě možno nově položit a vyjasnit problematiku poznání. Druhý svazek připravovaný k vydání obsahuje první čtyři logická zkoumání (I: Výraz a význam, II: Ideální jednota species a novější teorie abstrakce, III: K nauce o celcích a částech, IV: Rozdíl samostatných a nesamostatných významů a idea čisté gramatiky). Přeložili P. Urban a H. Janoušek. Logická zkoumání II/1 - Edmund Husserl od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Dějiny politického myšlení II/1 - A. Havlíček, V. Herold, I. Müller . V první části druhého svazku dějin politického myšlení je podán systematický a kritický výklad politického myšlení od počátků až po vrcholný středověk. Velká pozornost je věnována ranému křesťanství, Augustinovi, byzantskému, arabskému a židovskému politickému myšlení, počátkům českého politického myšlení, zápasu mezi mocí světskou a duchovní v letech 1050 až 1200 a Tomáši Akvinskému. Dějiny politického myšlení II/1 - A. Havlíček, V. Herold, I. Müller od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.