Srovnání cen » Software a Hry » Hry na Xbox 360 » Akční hry na Xbox 360 » Srovnání cen Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360

Akční hry na Xbox 360

Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360

Hodnocení: 1x
  • 4

Limitovaná edice Dead Space 3 nabídne hi-tech kosmickou kombinézu a unikátní zbraně.Balíček „First Contact“ Kombinéza First Contact: Tuto unikátní kombinézu EVA (Extra-Vehicular Activity; Aktivita mimo dopravní prostředek) vyvinuly SCAF (Sovereign Colonies Armed Forces; Ozbrojené síly Suverénních kolonií) pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360

Kategorie Akční hry na Xbox 360
Nejnižší cena 439 Kč

Limitovaná edice Dead Space 3 nabídne hi-tech kosmickou kombinézu a unikátní zbraně.Balíček „First Contact“ Kombinéza First Contact: Tuto unikátní kombinézu EVA (Extra-Vehicular Activity; Aktivita mimo dopravní prostředek) vyvinuly SCAF (Sovereign Colonies Armed Forces; Ozbrojené síly Suverénních kolonií) pro nasazení proti „cizím entitám“. Má efektní zlatý povrch a poskytuje ochranu při dlouhodobém pobytu v otevřeném vesmíru. Je také silně pancéřovaná pro… blíže neurčené okolnosti. Vědci, kteří na jejím vývoji » ... a dál?

Produkt Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360

Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360 - parametry

Název produktu: Dead Space 3 Limited Edition pro Xbox 360
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 439 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Limitovaná edice Dead Space 3 nabídne hi-tech kosmickou kombinézu a unikátní zbraně.Balíček „First Contact“ Kombinéza First Contact: Tuto unikátní kombinézu EVA (Extra-Vehicular Activity; Aktivita mimo dopravní prostředek) vyvinuly SCAF (Sovereign Colonies Armed Forces; Ozbrojené síly Suverénních kolonií) pro nasazení proti „cizím entitám“. Má efektní zlatý povrch a poskytuje ochranu při dlouhodobém pobytu v otevřeném vesmíru. Je také silně pancéřovaná pro… blíže neurčené okolnosti. Vědci, kteří na jejím vývoji pracovali, jí dali přezdívku „First Contact“ (První kontakt). Zbraň Negotiator: I když je v rámci SCAF technicky klasifikován jako „vědecký přístroj“, je zlatem pokrytý „Negotiator“ (Vyjednavač) vybaven překvapivě účinnými součástmi. Silně naddimenzovaný a v horní pozici umístěný paprskomet Tesla je schopen rozbít organismus o velikosti člověka na několik kusů jediným výstřelem. Vespod umístěná palná zbraň Linegun byla podle všeho přidána jen kvůli kapacitě přesného oddělování organických částí těl na velkou vzdálenost.Balíček „Witness the Truth“ Kombinéza Witness: Tato tepelně izolovaná kombinéze byla ve výbavě oddílu SCAF pro hloubkový průzkum na planetě Tau Volantis s cílem vynést na povrch její temné tajemství. Ať už jeho členové našli hluboko pod vrstvou ledu cokoli, změnilo je to navždy. Když se po řadě týdnů opět objevili, byli od hlavy k patě pokryti zvláštními graffiti a tvrdili, že se stali „svědky pravdy“. Zbraň Evangelizer: Jde o modifikovanou verzi standardní AL-2 ve výbavě legionářů Suverénních kolonií s vylepšenou útočnou puškou AL-2g v horní pozici a taktické brokovnice Emerson 2100 „Big Boy“ vespod. Přeživší příslušníci hlubinného týmu SCAF, neboli „svědkové“, jí začali říkat Evangelizer (Kazatel) a celou ji pokryli zvláštními symboly.Probijte se nepřátelským územím na vlastní pěst nebo v kooperaci a zažijte všechny hrůzy a děsy společně s přáteli.Po nouzovém přistání na nehostinné planetě Tau Volantis zjistí hrdina příběhu Isaac Clarke, že právě zde se může ukrývat klíč k likvidaci hrozby nekromorfů. Během hledání odpovědí na nastalé otázky se bude muset vyrovnávat nejen s mrazivými podmínkami při teplotách hluboko pod bodem mrazu, ale také s vysoce vyvinutými protivníky z nové generace nekromorfů, gigantickými bossy, a dokonce nepříčetnými a zfanatizovanými lidmi. Isaac naštěstí není sám. Kdykoli během akce se může k hráči v rámci kooperativního režimu připojit další hráč na bázi systému drop-in/drop-out. V rámci kooperativní hry s postavou seržanta Earthgovu Johna Carvera čeká na hráče odhalení dalších podrobností příběhu a nové herní funkce.Steve Papoutsis, viceprezident a generální manažer studia Visceral Games a výkonný producent projektu Dead Space 3 uvedl: „Dead Space 3 přinese akci a horor v měřítku, které dalece překonává vše, co jsme doposud vytvořili. Ve hře se budete pohybovat v rozsáhlých vesmírných prostorách, úzkých chodbách i v prostředí nové nehostinné planety a všude se setkáte s řadou překážek. Hráči, k


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.