Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook

Učebnice/Odborná literatura

David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook

Hodnocení: 1x
  • 4

Ústavní právo Casebook - David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn . Publikace prezentuje ústavní právo v nové, v českých právních poměrech ojedinělé, podobě. Autorský kolektiv zde ukazuje základní instituty a problémy českého ústavního práva, a to prostřednictvím kauz, jež zasazuje do právního i faktického kontextu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook koupíte i tady

Specifikace David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 722 Kč

Publikace prezentuje ústavní právo v nové, v českých právních poměrech ojedinělé, podobě. Autorský kolektiv zde ukazuje základní instituty a problémy českého ústavního práva, a to prostřednictvím kauz, jež zasazuje do právního i faktického kontextu. Čtenář v knize nalezne soubor opravdu pečlivě vybraných kličových rozhodnutí převážně Ústavního soudu, dále evropských soudů (SDEU a ESLP), Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu a rovněž několik rozhodnutí nejvyšších soudů Německa, Kanady, USA, Slovenska a » ... a dál?

Produkt David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook

David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook - parametry

Název produktu: David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn: Ústavní právo Casebook
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 722 Kč
Maximální cena: 849 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ústavní právo Casebook - David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn . Publikace prezentuje ústavní právo v nové, v českých právních poměrech ojedinělé, podobě. Autorský kolektiv zde ukazuje základní instituty a problémy českého ústavního práva, a to prostřednictvím kauz, jež zasazuje do právního i faktického kontextu. Čtenář v knize nalezne soubor opravdu pečlivě vybraných kličových rozhodnutí převážně Ústavního soudu, dále evropských soudů (SDEU a ESLP), Nejvyššího soudu a Nejvyššího správního soudu a rovněž několik rozhodnutí nejvyšších soudů Německa, Kanady, USA, Slovenska a dalších zemí. Rozhodnutí jsou opatřena poznámkami autorů, jež mají přimět čtenáře k zamyšlení nad řešeními, která soudy zvolily, a nabízí varianty, k nimž soudy mohly dospět (ale nedospěly). Všechna rozhodnutí jsou editována a řeší vždy jádro problému. Casebook je určen především studentům právnických fakult, může však zaujmout i studenty politologie a jiných společenských věd. Rovněž je ale zajímavým materiálem pro praktikující právníky, kteří v něm mohou nalézt odpovědi na otázky každodenní „běžné“ aplikace ústavního práva. Ústavní právo Casebook - David Kosař, Marek Antoš, Zdeněk Kühn od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz David Kosař; Marek Antoš; Zdeněk KühnOdesíláme 16.03.2015Wolters Kluwer 2015Kniha, čeština, 636 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.