Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen David Graeber: Revoluce naopak

Knihy naučná literatura

David Graeber: Revoluce naopak

Hodnocení: 1x
  • 4

Revoluce naopak - David Graeber Kapitalismus, jak ho známe, se hroutí. A jakkoli finanční instituce klopýtají a padají, panuje dojem, že není jiná alternativa. Lze nicméně věřit, že o jednu dvě generace později už žádný kapitalismus nebude existovat: a sice z toho prostého důvodu, že není možné udržovat věčně v chodu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.42131

Jaké má kniha
Revoluce naopak
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Graeber: Revoluce naopak koupíte i tady

Specifikace David Graeber: Revoluce naopak

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 169 Kč

Kapitalismus, jak ho známe, se hroutí. A jakkoli finanční instituce klopýtají a padají, panuje dojem, že není jiná alternativa. ... a dál?

Produkt David Graeber: Revoluce naopak

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Muzeum umění

Muzeum umění

od 3 883 Kč

Exner

Exner

od 1 393 Kč

Bible

Bible

od 1 851 Kč

Jan Švankmajer

Jan Švankmajer

od 1 393 Kč

David Graeber: Revoluce naopak - parametry

Název produktu: David Graeber: Revoluce naopak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Revoluce naopak - David Graeber Kapitalismus, jak ho známe, se hroutí. A jakkoli finanční instituce klopýtají a padají, panuje dojem, že není jiná alternativa. Lze nicméně věřit, že o jednu dvě generace později už žádný kapitalismus nebude existovat: a sice z toho prostého důvodu, že není možné udržovat věčně v chodu soustrojí nekonečného růstu na planetě s omezenou životností. Přesto tváří v tvář tomuto zjištění lidé dál zoufale lpí na tom, co je, protože si zkrátka nedovedou představit méně vykořisťovatelskou a destruktivní alternativu. Politická představivost jako by vyschla. Ale je tomu tak doopravdy?V této sbírce esejů David Graeber otevírá řadu témat, včetně politické strategie, globálního obchodu, zadluženosti, představivosti, násilí, estetiky, odcizení a tvořivosti. Eseje byly napsané v době zrodu hnutí proti globalizaci a vyhlášení války proti terorismu, a jako takové pátrají v politické krajině po stopách naděje, kterou hledají na nečekaných místech. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Úvahy, eseje, fejetony od Broken Books naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.