Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen David Gemmell: Meč v bouři

Knihy

David Gemmell: Meč v bouři

Hodnocení: 1x
  • 4

Hluboko v zelených hornatých krajích Rigantů leží osada Tři Potoky, jejíž lidé vzývají bohy vzduchu a vody a duchy země. Mezi nimi žije chlapec, jehož osud je vepsán do světla hvězd. Je to Connavar, Přízrak, zrozený v bouři, jež zničila jeho otce. Muž s příslibem velikosti má vždy nepřátele, a již na začátku této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Meč v bouři
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? David Gemmell: Meč v bouři koupíte i tady

Specifikace David Gemmell: Meč v bouři

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 181 Kč

Hluboko v zelených hornatých krajích Rigantů leží osada Tři Potoky, jejíž lidé vzývají bohy vzduchu a vody a duchy země. Mezi nimi žije chlapec, jehož osud je vepsán do světla hvězd. Je to Connavar, P ... a dál?

Produkt David Gemmell: Meč v bouři

David Gemmell: Meč v bouři - parametry

Název produktu: David Gemmell: Meč v bouři
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 342 Kč
Ušetríte až: 161 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hluboko v zelených hornatých krajích Rigantů leží osada Tři Potoky, jejíž lidé vzývají bohy vzduchu a vody a duchy země. Mezi nimi žije chlapec, jehož osud je vepsán do světla hvězd. Je to Connavar, Přízrak, zrozený v bouři, jež zničila jeho otce. Muž s příslibem velikosti má vždy nepřátele, a již na začátku této epické kroniky je předpovězeno, že vojsko z Kamene jednoho dne přepluje moře... a že jeho příchod bude jako lavina. Tady hrají svou určenou úlohu ty nejzvláštnější síly, moudré i zlé - od strašného generála a zlovolné Morrigu po lesy, jejichž kouzla sahají až do časů před příchodem člověka na svět. Toto je David Gemmell v té nejlepší formě; v epickém příběhu o odvaze, lásce a obětování, prokazuje své pověstné vypravěčské kouzlo. V osadě Tři potoky se narodil chlapec Connavar. Protože nikdy nebyl přijat do party vesnických kluků, vyrostl z něj samostatný a ctižádostivý mladík. Nikdy ho nevtáhl do svého proudu prostý venkovský život, začal se tedy zajímat o cizince, jejich řeč a způsoby. Jediný z kmene pochopil, jakou hrozbou může být pravidelné vojsko, pokud by napadlo jeho domov. Protože horalé měli ve zvyku dodržovat při svých konfliktech řadu nepsaných pravidel, byli proti organizované armádě sledující dobyvačné cíle v ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.