MENU

Srovnání cen » Chovatelské potřeby » Pro hlodavce » Krmivo pro hlodavce » Srovnání cen Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Krmivo pro hlodavce

Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8595117403032

DARWIN's Nutrin Complete - potkan Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že potkan dostal to, co potřebuje. Kompletní krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu Tvar, textura a tvrdost granulí Nutrin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Nejlevnější nabídky

Darwins Nutrin Complete potkan 400 g v kostce

Průměrné hodnocení

5,0
  • 5

Na základě 1 hodnocení

100 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

  • Potkanům moc chutná

Čerstvá hodnocení Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

  • 5

Ember Hálková, 27. února 2017

  • Potkanům moc chutná

  • nic

Určitě doporučuji. Má to dostatek živin a vitamínů a jak říkám potkanům hodně chutná. Je potřeba dávat potkanům i zeleninu nebo ovoce.


Specifikace Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Kategorie Krmivo pro hlodavce
Výrobce Darwins
Nejnižší cena 52 Kč

Kompletní krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismuTvar, textura a tvrdost granulí Nutrin Complete výrazně podporuje obrus zubůKrmivo Nutrin Complete obsahuje nezbytnou živočišnou složkuLahodná chuť a vůně krmiva Nutrin Complete, je ovlivněna pouze přírodními složkami, především těmi živočišnýmiEliminace selektivního vybírání oblíbených kousků krmivaKrmivo Nutrin Complete významně přispívá ke zdravému » ... a dál?

Produkt Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Darwins Nutrin Complete potkan 400 g - parametry

Název produktu: Darwins Nutrin Complete potkan 400 g
Výrobce: Darwins
Minimální cena: 52 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

DARWIN's Nutrin Complete - potkan Krmení je jednoduché, přehledné, a vždy víte, že potkan dostal to, co potřebuje. Kompletní krmivo Nutrin Complete je vyváženým zdrojem veškerých potřebných živin, vitamínů a minerálů Příznivě působí na imunitní a detoxikační funkce organismu Tvar, textura a tvrdost granulí Nutrin Complete výrazně podporuje obrus zubů Krmivo Nutrin Complete obsahuje nezbytnou živočišnou složku Lahodná chuť a vůně krmiva Nutrin Complete, je ovlivněna pouze přírodními složkami, především těmi živočišnými Eliminace selektivního vybírání oblíbených kousků krmiva Krmivo Nutrin Complete významně přispívá ke zdravému vývoji zvířete Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny příznivě ovlivňují zdravý vzhled kůže a srsti Lehká stravitelnost krmiva Nutrin Complete díky jeho sofistikovanému obsahu a technologii zpracování Bez konzervantů a umělých barviv PREBIOTIC - Rozpustná vláknina inulin (FOS) a jablečný pektin v krmivu NUTRIN Complete, brání rychlému trávení sacharidů a tuků. V tlustém střevu plní prebiotickou funkci, stimulují aktivitu bifidobakterií a upravují rovnováhu mikroflóry ve prospěch zdravějšího složení. Podporuje imunitní a detoxikační funkce organismu. Tyto faktory umocňuje vysoký obsah pivovarských kvasnic, významný přírodní zdroj celého spektra biologicky aktivních látek, které jsou mimo jiné přirozeným zdrojem MOS. ANIMAL PROTEIN - Rybí moučka, škvarky, hemoglobin a vejce v krmivu Nutrin Complete, poskytují všežravým potkanům, nezbytnou živočišnou složku. Kombinace těchto bílkovinných zdrojů společně s ostatními komponenty, dělá krmivo vysoce atraktivním, zárověň je výborným předpokladem pro zdravý vývoj jedince a prevencí možného výskytu kanibalismu. DENTAL CARE - U potkanů v zájmovém chovu může docházet vlivem neadekvátní diety k častému problému přerůstání zubů. Obsah vlákniny, tvar, textura a tvrdost granulí NUTRIN Complete, nutí potkany hlodat a přežvykovat. Zuby se o sebe rovnoměrně otírají a může tak docházet k pravidelné redukci jejich přirozeného přírůstku. IMMUNITY - Obsah prebiotic, způsob zpracování, promyšlená kombinace surovin, různých druhů vlákniny a vitamínů, je prevencí správného fungování střev, jejichž zdraví je základem obranyschopnosti organismu. VITALITY - Multikomplex 16 různých surovin krmiva NUTRIN Complete, nabízí široké spektrum látek v přirozené formě, které v kombinaci s 28 přidanými komponenty (vitamíny, minerály, aminokyseliny, lecitin, inulin) jsou základem pro zdravé fungování celého organismu. EASY DIGESTIBLE - Při procesu výroby krmiva NUTRIN Complete dochází vlivem teploty, tlaku a specifické mechanické energii k denaturaci proteinů, redukují se antinutriční faktory, zlepšuje se chuť a vůně, mění textura, zlepšuje se stravitelnost škrobů a rozpustnost vláknitých složek jejich rozvětvením. Živiny jsou přístupnější trávícím enzymům, zvyšuje se jejich stravitelnost, zlepšuje konverze krmiva a snižuje se zátěž organismu. V porovnání s krmnou směsí, jsou tak denní dávky nížší. VEGATABLES - Součástí


Recenze Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

Ember Hálková, 27. února 2017


PRO:   Potkanům moc chutná
PROTI:   nic

Určitě doporučuji. Má to dostatek živin a vitamínů a jak říkám potkanům hodně chutná. Je potřeba dávat potkanům i zeleninu nebo ovoce.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Darwins Nutrin Complete potkan 400 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.