Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Darcie Chan: Samotářka z Mill River

Próza - beletrie

Darcie Chan: Samotářka z Mill River

Hodnocení: 1x
  • 4

Mill River ve Vermontu je jedním z řady zapadlých městeček, ve kterých se zdánlivě nic neděje.. Místní lidé žijí poklidným životem. Mezi nimi i vdova Mary McAllisterová, kterou však skoro nikdo nikdy neviděl. Zná ji snad jen místní blázen a zdravotní sestra. Její krásná vila, tyčící se na vršku nad městem, je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Samotářka z Mill River
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Darcie Chan: Samotářka z Mill River koupíte i tady

Specifikace Darcie Chan: Samotářka z Mill River

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 209 Kč

Mill River ve Vermontu je jedním z řady zapadlých městeček, ve kterých se zdánlivě nic neděje. Místní lidé žijí poklidným životem. Mezi nimi i vdova Mary McAllisterová, kterou však skoro nikdo nikdy n ... a dál?

Produkt Darcie Chan: Samotářka z Mill River

Darcie Chan: Samotářka z Mill River - parametry

Název produktu: Darcie Chan: Samotářka z Mill River
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mill River ve Vermontu je jedním z řady zapadlých městeček, ve kterých se zdánlivě nic neděje.. Místní lidé žijí poklidným životem. Mezi nimi i vdova Mary McAllisterová, kterou však skoro nikdo nikdy neviděl. Zná ji snad jen místní blázen a zdravotní sestra. Její krásná vila, tyčící se na vršku nad městem, je polozapomenutým místem – o její obyvatelce místní mnoho neví a už po ní po těch dlouhých letech ani nepátrají. Teprve když se do města přistěhuje policista Kyle Hansen s dcerou Rowen, odhaluje se příběh tajemné ženy… Ukázka z textu  Pomyslela na otce Michaela. Odešel, jak slíbil, ale přemítala, jestli je stále ještě na faře vzhůru. Zítra ji najde. Věděla, že to pro něj bude těžké, ale je připravený na nevyhnutelné. Oba jsou připravení.  Přesto se bála, co by mohla smrt přinést.  Uvidí znovu manžela? V zešeřelé ložnici zaostřila zrak na sošku koně z černého mramoru, která stála na psacím stole.  Pomyslela na Patricka, na okamžik, kdy ho poprvé uviděla, když přišel na otcovu farmu, na hrůzy, které následovaly.  Zachvěla se a přinutila se myslet radši na otce. Vybavila si, jak stojí v kulatém výběhu, klobouk posunutý z čela, a krotí mladé koně. V uších jí stále zněl jeho bouřlivý smích.  I teď, kdy byla vdovou už víc než šedesát let, se Patricka stále bála, ale spatřit znovu otce toužila celým svým srdcem. Možná se jí to přání brzy splní.  Mary se dotkla Shamiho huňaté hlavy, kocour ve spánku zamňoukal a ohnul packy. Michael slíbil, že mu najde dobrý domov. Nepochybovala, že slib dodrží, a to ji utěšovalo. Když šeptala svému věrnému kočičímu společníkovi láskyplné sbohem, po tvářích jí stékaly  slzy. Tiše mu popřála šťastné životy, ať už mu jich zbývá, kolik chce, a čekala, až ji pohltí poslední, těžký spánek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.