Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP. Učebnice mají výrazné ekologické zaměření a respektují moderní požadavky na výuku - výklad a učení se v souvislostech. Pracovní sešity jsou připraveny s důrazem na aktivitu žáků. Metodická příručka dává učitelům potenciál lépe využít učebnic ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 51 Kč

Pracovní sešit je připraven s důrazem na aktivitu žáků.Má schvalovací doložku MŠMT. ... a dál?

Produkt Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit

Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Danuše Kvasničková: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 51 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená řada opatřená schvalovací doložkou MŠMT a doporučující doložkou MŽP. Učebnice mají výrazné ekologické zaměření a respektují moderní požadavky na výuku - výklad a učení se v souvislostech. Pracovní sešity jsou připraveny s důrazem na aktivitu žáků. Metodická příručka dává učitelům potenciál lépe využít učebnic a dát návody na další náměty ekologické výchovy. V souladu s tématy učebnice Ekologického přírodopisu pro 6.r. ZŠ jsou natočeny 3 videonahrávky (Les,Pole a louka, Voda), které mohou obohatit a oživit výuku ekologického přírodopisu. Publikace: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit - Danuše Kvasničková. Pracovní sešit je připraven s důrazem na aktivitu žáků.Má

schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Ekologický přírodopis pro 8. ročník ZŠ - Pracovní sešit - Danuše Kvasničková. Pracovní sešit je připraven s důrazem na aktivitu žáků. Má schvalovací doložku MŠMT. Pracovní sešit je plný a rozmanitých úkolů, které podněcují aktivitu žáků a pomáhají k ověřování a upevňování učiva. Formát A4 / 40 stran / 2. vydání Druhé, upravené vydání je součástí ucelené řady ekologických přírodopisů pro základní školy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.