Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy

Učebnice/Odborná literatura

Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy

Hodnocení: 1x
  • 4

3., aktualizované vydání. Cílem předškolní přípravy není dítě předem naučit číst a psát, „aby mu to pak ve škole pěkně šlo“, ale zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností, které umožní, aby dítě bylo ve správný čas při výuce čtení, psaní a počítání úspěšné. Projděte tedy společně s touto knihou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.71429
skladem

Jaké má kniha
Jak připravit dítě do 1..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy koupíte i tady

Specifikace Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Cílem předškolní přípravy není dítě předem naučit číst a psát, „aby mu to pak ve škole pěkně šlo“, ale zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností, které umožní, aby dítě bylo ve správný čas při výuce čtení, psaní a počítání úspěšné. Projděte tedy společně s touto knihou jednu po druhé nejdůležitější schopnosti, které do značné míry ovlivňují úspěšný start v první třídě. Vždyť dobrý základ z předškolního období rozhoduje také o výsledcích v dalších třídách a vztahu ke vzdělání obecně. Publikace » ... a dál?

Produkt Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy

Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy - parametry

Název produktu: Dana Kutálková: Jak připravit dítě do 1. třídy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

3., aktualizované vydání. Cílem předškolní přípravy není dítě předem naučit číst a psát, „aby mu to pak ve škole pěkně šlo“, ale zajistit především maximální a harmonický rozvoj schopností, které umožní, aby dítě bylo ve správný čas při výuce čtení, psaní a počítání úspěšné. Projděte tedy společně s touto knihou jednu po druhé nejdůležitější schopnosti, které do značné míry ovlivňují úspěšný start v první třídě. Vždyť dobrý základ z předškolního období rozhoduje také o výsledcích v dalších třídách a vztahu ke vzdělání obecně. Publikace PaedDr. Dany Kutálkové přináší množství her, jež jsou pro rozvoj konkrétní schopnosti nejvhodnější. Již třetí doplněné vydání této velmi úspěšné knihy ocení nejen rodiče předškoláků, ale i učitelé mateřských škol. Z obsahu  TŘETÍ VYDÁNÍ – RADOST I STAROST  ÚVOD 1. OBRATNOST Motorika velkých svalových skupin Náměty na rozvoj obratnosti velkých svalových skupin  Jemná motorika rukou  Náměty na rozvoj jemné motoriky rukou Motorika mluvidel Základní příprava na nácvik při větší neobratnosti  Cvičení pro podporu jednotlivých hláskových skupin Nácvik jemné motoriky mluvidel pro děti po pátém roce Motorika očních pohybů Náměty na procvičení očních pohybů Koordinace Koordinace pohybová Koordinace oči–ruka Koordinace ruce–mluvidla 2. SMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ Zrak Náměty na hry pro obecný rozvoj zrakových schopností Náměty a hry na optickou paměť Náměty a hry na optickou pozornost a diferenciace Figura a pozadí, optické členění – hry a náměty Sluch Náměty a hry pro všeobecný rozvoj sluchových schopností Náměty a hry na rozvoj akustické paměti Náměty a hry na rozvoj akustické pozornosti Náměty a hry na akustickou diferenciaci Náměty a hry na rozvoj slovní paměti a pozornosti Hmat Náměty na podporu hmatu Chuť a čich Propriocepce Hry na podporu propriocepce  3. ŘEČ Výslovnost Rozumění řeči Slovní zásoba Vyjadřovací pohotovost Kultura mluveného projevu 4. POČETNÍ PŘEDSTAVY Náměty na hry 5. KRESBA Grafomotorika Vybavení Držení tužky Sklon tužky Tlak na tužku Formát Grafomotorické cviky Psaní levou rukou Rozvoj kresby 6. ŠKOLNÍ ZRALOST A JEJÍ POSOUZENÍ Datum narození Zdravotní stav Zralost CNS Soustředění Pravolevá orientace Rozvoj řeči Kresba Jak se tedy rozhodnout? 7. VÝCHOVA Princip kyvadla Princip volby Metoda malých kroků 8. KDYŽ UŽ JE TO ZA PÁR… Samostatnost Pozornost a soustředění Chystáme se na učení 9. JEDNA KAPITOLA NAVÍC Je konec prázdnin…  Začíná škola Učíme se efektivně Typy učení Typy nervové činnosti Apetence čili zvědavost Paměťové stopy Dráždění a útlum Re?exní okruh PÁR SLOV NA ZÁVĚR LITERATURA Jak připravit dítě do 1. třídy - 3., aktualizované vydání - Dana Kutálková. „Máme-li děti na školu připravovat pozvolna, nenápadně a efektivně, měli bychom nejdřív pochopit, kde nám civilizace pomáhá a kde právě naopak, které schopnosti a dovednosti jsou pro rovnoměrný vývoj nezbytné, a co se stane, když některá schopnost chybí.“ Jak připravit dítě do 1. třídy - 3., aktualizované vydání - Dana Kutálková od nakladatelství GRADA Pu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.