Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE

Knihy

Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikácie slúži k samostatnému precvičovanie základných vedomostí z epidemiologickej metodológie a dopĺňa tak knihu "Epidemiológia - sprievodca epidemiologickou metódou" autorov Göpfertová a kol., Triton 1999. Časť modelových príkladov, ktorých motívy sú väčšinou vybrané zo skutočne realizovaných a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE koupíte i tady

Specifikace Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 65 Kč

Publikace slouží k samostatnému procvičování základních znalostí z epidemiologické metodologie a doplňuje tak knihu „Epidemiologie – průvodce epidemiologickou metodou“ autorů Göpfertová a kol., Triton ... a dál?

Produkt Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE

Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE - parametry

Název produktu: Dana Göpfertová: KONTROLNÍ OTÁZKY EPIDEMIOLOGIE
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikácie slúži k samostatnému precvičovanie základných vedomostí z epidemiologickej metodológie a dopĺňa tak knihu "Epidemiológia - sprievodca epidemiologickou metódou" autorov Göpfertová a kol., Triton 1999. Časť modelových príkladov, ktorých motívy sú väčšinou vybrané zo skutočne realizovaných a publikovaných štúdií, by malo prispieť k upevneniu schopnosti praktickej aplikácie nadobudnutých teoretických poznatkov. Publikácia je určená predovšetkým tým, ktorí sa v epidemiológii ešte len orientujú, teda študentom lekárskych fakúlt, ďalej potom aj pre možnosť rýchleho zopakovanie lekárom, ktorí sa pripravujú na atestácia z hygieny a epidemiológie, prípadne ďalším záujemcom o epidemiologickej metodológiu. Kontrolní otázky epidemiologie - Dana Göpfertová od authora Dana Göpfertová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor : Dana Göpfertová, Publikace slouží k samostatnému procvičování základních znalostí z epidemiologické metodologie a doplňuje tak knihu „Epidemiologie – průvodce epidemiologickou metodou“ autorů Göpfertová a kol., Triton 1999.Část modelových příkladů, jejichž motivy jsou většinou vybrány ze skutečně realizovaných a publikovaných studií, by měla přispět k upevnění schopnosti praktické aplikace nabytých teoretických poznatků.Publikace je určena především těm, kteří se v epidemiologii teprve orientují, tedy studentům lékařských fakult, dále pak i pro možnost rychlého zopakování lékařům, kteří se připravují na atestace z hygieny a epidemiologie, eventuálně dalším zájemcům o epidemiologickou metodologii.Druh sortimentu : Kniha, Kontrolní otázky epidemiologie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 96


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.