Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání

Knihy naučná literatura

Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, náměty a návody - Dagmar Šottnerová. Kniha obsahuje: časové zařazení, charakteristiku, legendu o vzniku, pranostiky, oblasti k využití v práci s dětmi – hádanky, básničky, říkadla, pohádky, dramatické hry, pohybové hry, rukodělnou činnost, další. Tato kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Kniha obsahuje: časové zařazení, charakteristiku, legendu o vzniku, pranostiky, oblasti k využití v práci s dětmi – hádanky, básničky, říkadla, pohádky, dramatické hry, pohybové hry, rukodělnou činnos ... a dál?

Produkt Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání

Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání - parametry

Název produktu: Dagmar Šottnerová: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, návody a náměty - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, náměty a návody - Dagmar Šottnerová. Kniha obsahuje: časové zařazení, charakteristiku, legendu o vzniku, pranostiky, oblasti k využití v práci s dětmi – hádanky, básničky, říkadla, pohádky, dramatické hry, pohybové hry, rukodělnou činnost, další. Tato kniha je součástí edice popisující lidové tradice a zvyky v naší zemi. Jedná se o šest samostatných publikací: Zima, Jaro, Velikonoce, Léto a podzim, Adventní čas, Vánoce. Publikace: Velikonoce - původ, zvyky, hry, pohádky, náměty a návody - Dagmar Šottnerová. Kniha Velikonoce je součástí projektu o lidových tradicích v naší zemi. V knize najdeme historický původ Velikonoc, staré recepty na velikonoční pečivo a pokrmy, způsoby zdobení vajíček, lidové koledy z Čech a Moravy a jiné. Kniha obsahuje: nejen pojednání o lidových tradicích, ale i další nápady a návody při práci s dětmi - hádanky, básničky, říkadla, pohádky, dramatické hry, pohybové hry, rukodělnou činnost a další.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.