MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Vitamíny a přírodní přípravky » Bylinné přípravky » Srovnání cen DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

Bylinné přípravky

DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 8594011210135

Carbofit je aktivované rostlinné uhlí. Carbofit působí např. při problémech jako jsou: průjem zácpa nadýmání pročišťuje střeva reguluje střevní pochody Carbofit = chytré uhlí Carbofit - aktivované dřevěné uhlí, je zejména vhodný na pročištění těla od škodlivin, které se rády usazují ve vnitřních orgánech. Na rozdíl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.92157

Filtrovat: i

Srovnání cen DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 2 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

  • Účinkuje málo,při průjmu trvá strašně dlouho než zabere a to je nežádoucí.

Čerstvá hodnocení DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

  • 1

hafík, 15. května 2015

  • Nic.

  • Účinkuje málo,při průjmu trvá strašně dlouho než zabere a to je nežádoucí.

Při průjmech skoro k ničemu.


Specifikace DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

Kategorie Bylinné přípravky
Výrobce DACOM PHARMA
Nejnižší cena 59 Kč

Aktivované rostlinné uhlí, detoxikuje organismus a reguluje střevní pochody. ... a dál?

Produkt DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll - parametry

Název produktu: DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll
Výrobce: DACOM PHARMA
Minimální cena: 59 Kč
Maximální cena: 104 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Carbofit je aktivované rostlinné uhlí. Carbofit působí např. při problémech jako jsou: průjem zácpa nadýmání pročišťuje střeva reguluje střevní pochody Carbofit = chytré uhlí Carbofit - aktivované dřevěné uhlí, je zejména vhodný na pročištění těla od škodlivin, které se rády usazují ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsy. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály, proto si vysloužil přezdívku „Chytré uhlí". Má Carbofit i jiná plus? disponuje velkou adsorpční kapacitou váže toxické látky jde o přípravek na čistě přírodní bázi nepoškozuje střevní flóru neobsahuje konzervanty, dochucovadla a barviva Pro koho je Carbofit určen? pro všechny, kteří chtějí mít své tělo v pořádku pro ty, kteří potřebují odstranit z těla škodliviny pro ty, kteří chtějí příznivě ovlivnit činnost střev Složení: 1 složka Carbofit: přírodní aktivované dřevěné uhlí. Balení: obsahuje 25 g prášku přípravku Carbofit. Užívání: Rozmíchejte 1-2 kávové lžičky ve sklenici vody (cca 200ml) - nejdříve v malém množství, pak vodu dolejte a vypijte celý obsah sklenice. Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se nechá sednout na dno a vypije se jenom voda Na co je Carbofit dobrý? Carbofit napomáhá: odstraňuje (adsorbuje) jedy z těla snižuje hladinu cholesterolu v krvi odlehčuje střevní nevolnosti (průjmy) při zažívacích potížích při nachlazení pohlcuje bakterie v hrdle odstraňuje zápach z úst reguluje střevní pochody Je Carbofit novinka? Je i není. Dřevěné uhlí s úspěchem používali už staří Indiáni, dávno před tím, než připluli Evropané do Ameriky. O jeho adsorpčních schopnostech, stejně jako o vynikajícím prostředku při střevních potížích se ví už řadu let. V naší zemi se jedná spíše o novinku, i když je u nás poměrně dobře známé živočišné uhlí, které se hojně užívalo při průjmech a plynatosti. Nikdy se však nepoužívalo na pročištění - detoxikaci organismu. Aktivované dřevěné uhlí je až o 80% účinnější než uhlí živočišné a navíc neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Co to je adsorpce? Většina lidí se domnívá, že došlo k tiskové chybě, že správné slovo je absorpce. Ale ve skutečnosti jsou to dvě odlišná slova s rozdílným významem. Jaký je rozdíl mezi absorpcí a adsorpcí ? Absorpce: pohlcení, či vstřebávání jedné látky druhou. Absorbentem je pak látka, která umí vstřebat, pohltit či obklopit jedovatou látku a odvést z těla ven. Existuje však riziko, že při cestě trávicím traktem může dojít k uvolnění jedovaté látky zpět do organismu, protože tyto vazby nejsou příliš pevné. Adsorpce: přichycení látky k povrchu jiné látky. Toto "navázání" je velmi pevné a zabraňuje následnému uvolnění jedů zpět do organismu. V praxi to vypadá tak, že Carbofit při cestě organismem vychytává jedy, zbavuje je jejich škodlivého účinku, nahromadí (naadsorbuje) je na svém povrchu a bezpečně odvede z těla ven. Dřevěné uhlí má vynikající schopnost vychytávat různé plyny, těžké kovy, jedy a d


Zkušenosti s DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

hafík, 15. května 2015


PRO:   Nic.
PROTI:   Účinkuje málo,při průjmu trvá strašně dlouho než zabere a to je nežádoucí.

Při průjmech skoro k ničemu.
Hodnocení:
  • 1
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro DACOM PHARMA, Carbofit prášek 25g Čárkll

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Carbofit sirup 100 ml

Carbofit sirup 100 ml

Carbofit sirup, který je vhodný i pro děti, obsahuje aktivované dřevěné uhlí, které detoxikuje organismus od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje »

od 88 Kč

v 6 obchodech

DACOM PHARMA, Carbofit tob.60 Čárkll

DACOM PHARMA, Carbofit tob.60 Čárkll

Carbofit je aktivované dřevěné uhlí určené k detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté »

od 85 Kč

v 12 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.