D´Addario NYXL1052
D´Addario NYXL1052

D´Addario NYXL1052

od 409 Kč
struny na elektrickou kytaruLight Top / Heavy Bottom .010, .013, .017, .030, .042, .052     Před dvěma lety firma D'Addario podstoupila výzvu přijít na trh s naprosto novou verzí strun. To, co právě nyní nabízí, je toho výsledkem.   Je to ta nejpevnější sada elektrických kytarových strun co kdy kdo vyrobil. Tyto struny jsou o 30% pevnější než jakékoli jiné z dob minulých. Jsou navrženy k rychlejšímu naladění a ladění také vydrží déle. Ovinuté…
Muziker.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
410 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: D´Addario NYXL1052
Výrobce: D'ADDARIO
Minimální cena: 409 Kč
Maximální cena: 415 Kč
Ušetříte až: 6 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

struny na elektrickou kytaru

Light Top / Heavy Bottom .010, .013, .017, .030, .042, .052

 

 

Před dvěma lety firma D'Addario podstoupila výzvu přijít na trh s naprosto novou verzí strun. To, co právě nyní nabízí, je toho výsledkem.

 

Je to ta nejpevnější sada elektrických kytarových strun co kdy kdo vyrobil. Tyto struny jsou o 30% pevnější než jakékoli jiné z dob minulých. Jsou navrženy k rychlejšímu naladění a ladění také vydrží déle. Ovinuté struny se mohou pochlubit silnějším signálem a ocelové holé struny rozhodně hole nezní.

 

Dospět až sem, do cíle, nebylo snadné. Technici překonali mnoho milníků, počínaje výběrem nových ocelových slitin s vysokým obsahem uhlíku, kompletní revizualizací procesu „vytahování“ drátu a převratnou technologií aplikace cínu proti korozi konče. Výsledkem je něco, co jste ještě nezažili: nebývalá síla a stabilita v ladění.

 

Vyrobit nejpevnější struny na světě ale nestačilo. Inženýři současně pracovali na přehodnocení poniklovaného vinutí oceli. Výsledkem je něco, co budete muset slyšet, abyste skutečně uvěřili. Nové struny disponují o 6 % lepší magnetickou propustností, což má za následek silnější signál v pásmu 2 – 5 kHz. A to znamená více údernosti, „crunche“ a říznosti. Kde je lepší magnetický výkon, tam je zkrátka více možností.

 

Doposud existovaly pouze dvě významné generace ovinutých elektrických kytarových strun. Původní vzorec, pocházející z roku 1950, používal čistý nikl a vytvářel tak charakteristicky měkký tón. Na počátku šedesátých let představil John D'Addario jasnější zvuk druhé generace - poniklované vinutí oceli. To se stalo výrobním standardem pro následujících pět dekád. V současné době, výroba 80% veškerých elektrických kytarových strun je založena na receptuře pana D´Addario.

 

A opět je to tu. D'Addario přichází s další revolucí v oblasti elektrických strun. Představuje dlouho očekávanou třetí generaci strun. Protože jejich rodina vyrábí struny po stovky let, berou to jako osobní zodpovědnost být průkopníkem a inovovat. Nové struny jsou toho důkazem.

 

Na počátku května 2014 bude výrobek oficiálně připraven coby D'Addario NYXL. Tento název je pro odlišení velice důležitý; rodina a společnost má bohatou historii v New Yorku. Všechny formy nových ocelových vinutí byly vymyšleny, vytvořeny a zdokonaleny zde - v Empire State. Jsou pyšni na to, že jejich dědictví pochází z New Yorku, a jsou ještě pyšnější na skutečnost, že všechny jejich struny vznikají v jejich domově na Long Island.

Sada strun pro elektrickou kytaru, série NYXL, struny jsou zpevněny díky speciálnímu karbonovo ocelovému jádru a vhodné pro velmi tvrdé hraní a vysoké vytahování not, díky těmto materiálům si struny zachovávají nejen pevnost, ale také o 131% lepší stabilitu ladění. Tloušťka: 10-52. - Tvr

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.