Czech Virus Pure Elite CFM čokoláda 2250 g
Czech Virus Pure Elite CFM čokoláda 2250 g

Czech Virus Pure Elite CFM čokoláda 2250 g

80% 1x
od 1 717 Kč
Pure elite cfm Pure elite cfm | co je to?

Elite performance whey protein je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein. 80% obsah bílkovin, vysoký obsah l-glutaminu a 7g bcaa v 1 dávce je zárukou…

Nutrit.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
1 717 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Czech Virus Pure Elite CFM čokoláda 2250 g
Výrobce: Czech Virus
Minimální cena: 1 717 Kč
Maximální cena: 1 717 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Pure elite cfm Pure elite cfm | co je to?

Elite performance whey protein je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein. 80% obsah bílkovin, vysoký obsah l-glutaminu a 7g bcaa v 1 dávce je zárukou ideální výživy pro namáhané svalstvo.

Pozor – nepleťte si obsah syrovátky s obsahem bílkovin. Velké množství proteinových produktů provází slogany jako „whey 80“, „whey 100“ a reálný podíl bílkovin je mnohdy nižší, než 70%. A právě obsah bílkovin je ukazatelem kvality proteinového přípravku.

Elite performance whey protein je poctivě sestavený protein s vysokým obsahem bílkovin, bcaa, l-glutaminu a kompletně zveřejněným složením. Netvrdíme, že elite whey protein je revoluční novinka, přesto svou kvalitou zastíní konkurenci.. Držíme se osvědčených poznatků o vstřebávání a využitelnosti proteinu lidským tělem a dodržujeme náročné technologické procesy vedoucí k vyrobení takto kvalitních bílkovin. Výrobní proces samotný je prost jakýchkoli chemikálií, stejně jako finální produkt. Nenadstavujeme náš výrobek o žádné umělé a levné plniče. Přinášíme 100% kvalitu, protože věříme, že pouze kvalita je zárukou úspěchu.

Pure elite cfm | pro koho je určen?

Je určen pro všechny ty, kteří z normální stravy nedokáží příjmout dostatek bílkovin pro stavbu svalové hmoty. Optimání množství přijatých bílkovin je velice idividuální a záleží také na tvém cíli (množství bude jiné pro muže, který chce nabírat čistou svalovou hmotu a jiné pro ženu, která chce shodit tělěsný tuk), velmi obecně ale lze říci, že bychom se měli pohybovat okolo hodnot 2-2,5g na každý kilogram tělesné váhy denně.

Chcete shodit tělesný tuk a přitom neztratit svalovou hmotu?

Spousta žen i mužů dělá v dietě tu chybu, že naprosto omezí příjem potravy. Tato strategie může krátko

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze